#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

13.07.2020.

Rezultati prvih kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL

Odigrane su prve kvalifikacijske utakmice za popunu Druge HNL 2020./ 2021. godinu.

MARSONIA - JUNAK 0 - 2

MLADOST - OPATIJA 0 - 0

08.07.2020.

Raspored službenih osoba za prvu kvalifikacijsku utakmicu za popunu Druge HNL.

Sve kvalifikacijske utakmice izravno će prenositi HNTV.

06.07.2020.

Raspored kvalifikacijskih utakmica za popunu Druge HNL.

Raspored prvih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------

1. Marsonia – Junak - 11.07.2020. (subota) - 18.00 h – Slav. Brod – HNTV prijenos

2. Mladost – Opatija - 12.07.2020. (nedjelja) - 18.00 h – Petrinja – HNTV prijenos


Raspored uzvratnih kvalifikacijskih utakmica:
----------------------------------------------------------

1. Junak – Marsonia - 18.07.2020. - (subota) 18.00 h – Sinj – HNTV prijenos

2. Opatija – Mladost - 19.07.2020. - (nedjelja) 18.00 h - Rijeka - Kantrida - HNTV prijenos


Sve utakmice izravno će prenositi HNTV.

03.07.2020.

Izvučeni parovi kvalifikacija za popunu Druge HNL

Četiri kluba u borbi za dva mjesta u Drugoj HNL:
1. NK „JUNAK“, Sinj
2. NK „MARSONIA“, Slavonski brod
3. NK "MLADOST", Petrinja
4. NK "OPATIJA", Opatija

U prostorijama Hrvatskog nogometnog saveza održan je ždrijeb kvalifikacija za popunu Druge HNL.

Uz prisustvo predstavnika Junaka iz Sinja, Marsonije iz Slavonskog Broda, Mladosti iz Petrinje te Opatije iz Opatije i predstavnika HNS-a ždrijebom je odlučeno kako će se za dva mjesta u sljedećoj sezoni Druge HNL boriti:

1. NK "MARSONIA“, Slavonski brod -- NK "JUNAK“, Sinj

2. NK "MLADOST", Petrinja -- NK "OPATIJA", Opatija

Prve se utakmice igraju 11. srpnja 2020. godine (subota), a uzvrati tjedan dana kasnije, 18. srpnja 2020. godine (subota) s početkom u 18.00 sati.

HNK Šibenik

41

19

NK Croatia

33

19

HNK Orijent 1919

33

19

Sesvete

29

19

Rudeš

29

19

HNK Hajduk II

27

19

Osijek II

26

19

GNK Dinamo II

26

19

Hrv.Dragovoljac

26

19

NK Dugopolje

25

19

Međimurje

23

19

Dubrava

23

19

Kustošija

23

19

BSK

22

19

NK Solin

19

19

HNK Cibalia

13

19