NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
18.05.
Osijek II s.d.d. - Međimurje 2:1
Kustošija - Sesvete 2:0
NK Dugopolje - Lučko 2:0
Zadar s.d.d. - NK Solin 5:1
NK 'Varaždin' Varaždin - Šibenik s.d.d. 3:1
19.05.
GNK Dinamo II - Hrv. Dragovoljac 0:0
20.05.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - BSK 3:3


25.05.
Sesvete - NK 'Varaždin' Varaždin 17:30
NK Solin - NK Dugopolje 17:30
Hrv. Dragovoljac - Osijek II s.d.d. 17:30
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 17:30
Međimurje - Zadar s.d.d. 17:30
BSK - Kustošija 17:30
Lučko - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:30
Novosti

21.05.2019.

Raspored službenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

U posljednjem 26. kolu Druge HNL sve se utakmice igraju 25.05.2019. (subota) s početkom u 17.30 sati.
HNTV će prenositi slijedeće utakmice:
SOLIN - DUGOPOLJE
LUČKO - HAJDUK II
BSK - KUSTOŠIJA
MEĐIMURJE - ZADAR s.d.d.

18.05.2019.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Subota (18.05.2019.)
-----------

ZADAR s.d.d. - SOLIN => 5 - 1

OSIJEK II s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 1

KUSTOŠIJA - SESVETE => 2 - 0

DUGOPOLJE - LUČKO => 2 - 0

VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1


Nedjelja (19.05.2019.)
-------------

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0


Ponedjeljak (20.05.2019.)
-----------------

HAJDUK II - BSK = 3 - 3

14.05.2019.

Raspored službenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 18.05.2019. (subota) s početkom u 19.00 sati.

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

NK Varaždin

50

25

HNK 'Šibenik s.d.d.'

45

25

NK Dugopolje

43

25

Osijek

41

25

HNK Hajduk š.d.d.

40

25

Sesvete

39

25

GNK Dinamo II

36

25

Zadar s.d.d.

34

25

Kustošija

28

25

Hrv.dragovoljac

27

25

BSK

25

25

NK Solin

25

25

Lučko

24

25

Međimurje

22

25