NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Akumulirane opomene i isključenja igrača

Prva javna opomena
BSK
Ivan Blatančić
Marko Dabro
Roman Mory Diaman Gbane
Vukašin Jelić
Ivan Mihaljević
Luka Muženjak
Ivan Ptiček
Marko Žuljević
Drago Ćorić
Dubrava Tim Kabel
Antonio Boršić
Tin Džaferović
Marko Čolić
Douglas Nonato Oliveira Cruz
Clarismario Santos Rodrigus
Tomislav Valentić
GNK Dinamo II
Ilija Bagarić
Jakov Gogić
Tin Hrvoj
Filip Jovičević
Dino Kapitanović
Tomislav Krizmanić
Marko Đira
HNK Cibalia
Mate Bajić
Alen Dejanović
Ivan Galić
Niko Hajnal
Ivan Marijanović
Dinko Matošević
Marijan Oršolić
Blaž Tustonjić
Albert Vincetić
Hrvatski Dragovoljac
Phillip Cancar
Marko Crnojević
Luka Nakić
Filip Petanjek
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Jurica Bajić
Josip Ciprić
Luka Grubišić
Leon Kreković
Marko Martinović
Davor Matijaš
Bleart Tolaj
Michele Šego
Vicko Ševelj
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
Emanuel Črnko
Florian Fumić
Vedran Gerc
Miroslav Iličić
Benjamin Ivančević
Nino Mohorovičić
Dominik Mulac
Ivan Smolčić
Mario Tadejević
Matija Vidas
Matej Šantek
Kustošija
Luka Basar
Roko Ivanković
Jan Jurčec
Tin Kulenović
Bruno Međimorec
Molls Donald Ntchamda Ntchamda
Dominik Picak
Tomas Vukadin
Marko Šlogar
Martin Šlogar
Međimurje
Antonio Dodlek
Leo Hajdinjak
Ivan Ikić
Miroslav Koprić
NK Dugopolje
Jakov Bašić
Tomislav Dadić
Ivan Jovanović
Ante Kordić
Roko Kurtović
Ivan Rodić
Josip Silić
NK Solin
Petar Botica
Duje Ninčević
Mislav Pezo
Hrvoje Rončević
Toni Taraš
Vlatko Šimunac
Nogometni klub Croatia
Josip Bauk
Zvonimir Begić
Petar Mikulić
Ante Serdarušić
Ivan Todorić
Marin Vidošević
Pavao Vugdelija
Mijo Šabić
Ante Ćapin
Rudeš
Mohammed Okechukwu Aliyu
Seth Amoateng
Ivan Banić
Nikola Burić
Silvio Goričan
Tomislav Havojić
Joao Erick Marques da Silva
Leonard Mesarić
Karlo Prpić Bosanac
Sesvete
Marin Brigić
Mihovil Geljić
Vedran Mesec
Ivan Mikulić
Marko Vranjković
Šibenik s.d.d.
Ivan Antunović
Karlo Bilić
Zvonimir Blaić
Luka Juričić
Matteo Pranić
Martin Vukorepa
Toni Španja
Mario Ćurić


Druga javna opomena
BSK
Bojan Gvozdenović
Edvinas Kloniunas
Matija Košanin
Luka Mihaljević
Aleksandar Mitrović
Nebojša Popović
Dubrava Tim Kabel
Mihael Kelemen
Marin Mudražija
Mario Mustapić
Mihovil Šutalo
GNK Dinamo II
Filip Antovski
Roko Baturina
Petar Čuić
Bartol Franjić
Josip Šutalo
HNK Cibalia
Hrvoje Džijan
Benjamin Karaula
Mario Kiš
Hrvatski Dragovoljac
Marko Brekalo
Mario Cetina
Jan Doležal
Vinko Petković
Vilibald Vuco
Nikola Šiško
Zvonimir Šubarić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Jakov Blagaić
Filip Kosić
Jurica Pršir
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
Sebastijan Antić
Carlo Berković
Ennio Travaglia
Kustošija
Luka Pavković
Darijan Radelić Žarkov
Međimurje
Denis Ceraj
Ivan Novoselec
Nino Patafta
Robin Zanjko
NK Dugopolje
Mateo Bašić
Bernard Bulbwa
Luka Franić
Teo Herceg
Matej Jukić
Marko Jurić
Ivan Markota
Ivan Primorac
Josip Rakić
Hrvoje Ćubić
NK Solin
Mario Jelavić
Antonio Kaćunko
Mario Mornar
Antonio Repić
Mateo Tomić
Stipe Vulikić
Nogometni klub Croatia
Marijan Šuto
Rudeš
Dejan Čabraja
Toni Gorupec
Deni Jurić
Antonio Kćira
Patrice Zoungrana
Sesvete
Marijo Dučkić
Nasiru Moro
Lazar Vujanić
Šibenik s.d.d.
Yusuf Musa
Martin Pajić


Treća javna opomena
Dubrava Tim Kabel
Tin Andre Tolić
GNK Dinamo II
Tom Alen Tolić
Hrvatski Dragovoljac
Ivan Božić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Ivica Batarelo
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
Mateo Monjac
Kustošija
Igor Jugović
Ivan Đaković
Međimurje
Nino Brcković
NK Dugopolje
Bruno Budalić
NK Solin
Gregor Gulišija
Nogometni klub Croatia
Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski
Sesvete
Luka Kožić


Isključeni igrači
Rudeš
Marko Radas