NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Akumulirane opomene i isključenja igrača

Prva javna opomena
BSK
Ivan Blatančić
Vukašin Jelić
Matija Košanin
Ivan Mihaljević
Nebojša Popović
Ivan Ptiček
Marko Žuljević
Drago Ćorić
Dubrava Tim Kabel
Antonio Boršić
Tin Džaferović
Adel El-Saleh
Marin Mudražija
Douglas Nonato Oliveira Cruz
Clarismario Santos Rodrigus
Mihovil Šutalo
GNK Dinamo II
Filip Antovski
Ilija Bagarić
Tin Hrvoj
Luka Hujber
Filip Jovičević
Dino Kapitanović
Hyunwoo Kim
Tomislav Krizmanić
Josip Šutalo
Marko Đira
HNK Cibalia
Mate Bajić
Alen Dejanović
Niko Hajnal
Benjamin Karaula
Mario Kiš
Ivan Marijanović
Luka Pavlak
Mario Tadić
Hrvatski Dragovoljac
Ivan Božić
Jan Doležal
Di Mateo Lovrić
Filip Petanjek
Vilibald Vuco
Nikola Šiško
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Jurica Bajić
Filip Kosić
Leon Kreković
Marko Martinović
Davor Matijaš
Jurica Pršir
Stipe Radić
Hrvoje Relota
Bleart Tolaj
Michele Šego
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
Carlo Berković
Florian Fumić
Miroslav Iličić
Benjamin Ivančević
Mateo Monjac
Dominik Mulac
Matej Šantek
Kustošija
Luka Basar
Karlo Deak
Igor Jugović
Tin Kulenović
Bruno Međimorec
Dominik Picak
Marko Šlogar
Martin Šlogar
Ivan Đaković
Međimurje
Antonio Dodlek
Matej Hudećek
Miroslav Koprić
Robin Zanjko
NK Dugopolje
Jakov Bašić
Bernard Bulbwa
Tomislav Dadić
Luka Franić
Teo Herceg
Ivan Jovanović
Matej Jukić
Ante Kordić
Josip Rakić
Josip Silić
NK Solin
Petar Botica
Gregor Gulišija
Mario Jelavić
Miro Kovačić
Mario Mornar
Vlatko Šimunac
Nogometni klub Croatia
Ivan Todorić
Marin Vidošević
Marijan Šuto
Ante Ćapin
Rudeš
Ivan Banić
Dejan Čabraja
Tomislav Havojić
Deni Jurić
Antonio Kćira
Duje Manenica
Joao Erick Marques da Silva
Patrice Zoungrana
Sesvete
Marin Brigić
Mihovil Geljić
Mario Goić
Luka Kožić
Nasiru Moro
Marko Vranjković
Šibenik s.d.d.
Ivan Antunović
Karlo Bilić
Zvonimir Blaić
Luka Juričić
Martin Pajić
Boris Pandža
Martin Vukorepa


Druga javna opomena
BSK
Edvinas Kloniunas
Andrej Kovačić
Dubrava Tim Kabel
Muhamed Alghoul
Mario Mustapić
GNK Dinamo II
Bartol Franjić
Lovro Juric
HNK Cibalia
Silvio Anočić
Dominik Dogan
Andrej Kerić
Dinko Matošević
Albert Vincetić
Hrvatski Dragovoljac
Domagoj Babin
Marko Brekalo
Vinko Petković
Lovro Šimić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Ivica Batarelo
Jakov Blagaić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
Emanuel Črnko
Edin Fatić
Kristijan Flego
Nino Mohorovičić
Ennio Travaglia
Matija Vidas
Kustošija
Molls Donald Ntchamda Ntchamda
Luka Pavković
Filip Šušković Jakopac
Međimurje
Denis Ceraj
Josip-Domagoj Hranilović
Ivan Ikić
Ante Knezović
Frane Vidović
Stjepan Šimičić
NK Dugopolje
Mateo Bašić
Bruno Budalić
Marko Jurić
Ivan Markota
Ivan Primorac
Hrvoje Ćubić
NK Solin
Mario Barišić
Petar Bašić-Šiško
Antonio Kaćunko
Antonio Repić
Nogometni klub Croatia
Zvonimir Begić
Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski
Nikola Šalinović
Rudeš
Leonard Mesarić
Karlo Prpić Bosanac
Sesvete
Marijo Dučkić
Antonio Majcenić
Matija Malekinušić
Ivan Mikulić
Lazar Vujanić
Šibenik s.d.d.
Davor Kukec
Toni Španja


Treća javna opomena
Hrvatski Dragovoljac
Marko Crnojević
NK Dugopolje
Igor Čerina
NK Solin
Duje Ninčević
Nogometni klub Croatia
Josip Bešlić
Sesvete
Dušan Joković


Isključeni igrači
Rudeš
Marko Radas