GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko Novigrad NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin
19.05.
NK Solin - Sesvete 3:2
Lučko - NK Dugopolje 2:0
Hrv. Dragovoljac - NK 'Varaždin' Varaždin 0:1
Šibenik s.d.d. - Novigrad 3:2
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:0
20.05.
GNK Dinamo II - HNK Gorica 1:0
Akumulirane opomene i isključenja igrača

Prva javna opomena
GNK Dinamo II
Jakov Biljan
Endri Cekici
Marijan Čabraja
Bruno Čengić
Dinko Horkaš
Dino Kapitanović
Karlo Muhar
Dominik Perković
Karlo Plantak
Marko Stolnik
Dario Špikić
Mario Ćuže
HNK Gorica
Iyayi Believe Atiemwen
Marko Brtan
Matija Dvorneković
Petar Lucijan Čurek
Hrvoje Jančetić
Kristijan Kahlina
Mario Marina
Marko Muhar
Luka Povoljnjak
Leon Šipoš
Matija Špičić
Damir Žutić
Hrvatski Dragovoljac
David Barišić
Marko Barišić
Mario Cetina
Junjae Choi
Darijo Čavar
Frano Filipović
Tomislav Hanžek
Moreno Koletić
Renato Meglaj
Zvonko Pamić
Anel Topuzović
Zlatko Šolčić
Toni Žile
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Branimir Barišić
Petar Bosančić
Ivo Grbić
Deni Jurić
Ivan Krajina
Leon Kreković
Luka Pasariček
Michele Šego
Jerko Šeparović
Mate Šuto
Kustošija
Ivan Al Tharwan
Marko Bjelanović
Ivan Horvat
Dino Lihić
Kristijan Lovrić
Renato Pantalon
Kristijan Sabolović
Filip Soldo
Matija Vladić
Matej Vragolović
Tomislav Šušković
Lučko
Junryeol Bae
Mark Djevelekaj
Ivan Ikić
Daniel Marinić
Marin Matoš
Borna Petrović
Bruno Rihtar
Filip Rihtar
Josip Serdarušić
Deni Simeunović
Srđan Đuranović
NK 'Varaždin' Varaždin
Maks Juraj Čelić
Nenad Erić
Dinko Gavranović
Dario Jertec
Matija Kolarić
Ivan Nevistić
Igor Prahić
Mario Sačer
Matej Senić
Karlo Šimek
NK Dugopolje
Robert Jandrek
Marko Jurić
Domagoj Ljubišić
Ivan Milićević
Ivan Primorac
Filip Radovanović
Eduardo Rodrigues Souza
Petar Turković
NK Solin
Mario Barišić
Marko Farić
Ivan Jelić
Duje Ribičić
Patrice Zoungrana
Ivan Žižić
Damir Ćavar
Novigrad
Kristian Batelić
Nemanja Belaković
Bruno Bogojević
Martin Doći
Nikica Filipović
Luka Mijoković
Dejan Polić
Aleksandr Smirnov
Mile Todorov
Artem Viatkin
Sesvete
Toni Brezina
Dominik Drmić
Hrvoje Džijan
Mario Goić
Krešimir Jelić
Filip Jovičević
Ivan Markota
Josip Slišković
Marko Tolić
Šibenik s.d.d.
Marko Bulat
Davor Kukec
Josip Maleš
Ivan Roca


Druga javna opomena
GNK Dinamo II
Gabriel Dos Santos Magalhaes
Jakov Gogić
Vitali Lisakovich
Darick Kobie Morris
Filip Uremović
Neven Đurasek
HNK Gorica
Michal Adam Maslowski
Giorgi Mtchedlishvili
Ante Radoš
Luka Sedlaček
Adrian Zenko
Hrvatski Dragovoljac
Hrvoje Bukvić
Nikola Eller
Marko Filipović
Toni Grković
Tomislav Puljić
Bruno Sunagić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Ivica Batarelo
Josip Bašić
Domagoj Bradarić
Ivan Delić
Stanko Jurić
Darko Nejašmić
Kustošija
Carlo Berković
Nikola Biškup
Matija Cmrečnjak
Nediljko Kovačević
Silvio Mihić
Josip Močilac
Zlatko Pavliš
Ilija Radovac
Mihovil Rašić
Mateo Topić
Petar Šimunić
Lučko
Tomislav Barišić
Karlo Belak
Ante Knezović
Miroslav Koprić
Krešimir Luetić
Kristijan Mandić
Dominik Mihaljević
Igor Ribić
Tin Andre Tolić
Ennio Travaglia
NK 'Varaždin' Varaždin
Domagoj Drožđek
Mihael Klepač
Leonard Mesarić
Kabiru Muhammed
NK Dugopolje
Ivan Bosančić
Ivan Krstulović-Opara
Ante Kušeta
Frane Maglica
Ivan Prtajin
Vlatko Stojanovski
Marko Tešija
Josip Špoljarić
NK Solin
Baldo Cicijelj
Luka Ivanović
Luka Kapetanović
Duje Ninčević
Antonio Pavlinović
Anđelo Svalina
Toni Taraš
Mateo Tomić
Novigrad
Edi Baša
Ivan Bubalo
Vinko Cerovec
Manuel Pamić
Marin Pilj
Bruno Pralas
Ante Živković
Grgo Živković
Sesvete
Ivan Filipović
Dino Kluk
Toni Kolega
Ivan Kontek
Martin Maloča
Antonio Marić
Ivan Mikulić
Matej Ćosić
Šibenik s.d.d.
Prince Obeng Ampem
Stipan Banić
Luka Celić
Luka Fuštin
Domagoj Galešić
Yusuf Musa
Ivan Stanić
Martin Vukorepa
Perica Šare


Treća javna opomena
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
Mario Ćurić
NK Solin
Antonio Mrković
Sesvete
Antonio Štimac


Isključeni igrači