NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:4
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 1:1
Sesvete - Šibenik s.d.d. 0:1
NK Solin - BSK 1:0
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 1:1
Međimurje - GNK Dinamo II 2:1
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30


27.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:00
28.09.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Rudeš 14:30
Kustošija - Sesvete 16:00
NK Dugopolje - Osijek II s.d.d. 16:00
Šibenik s.d.d. - NK Solin 16:00
29.09.
Nogometni klub Croatia - Hrv. Dragovoljac 16:00
BSK - Međimurje 16:00
GNK Dinamo II - HNK Cibalia 16:00
Lista strijelaca

 
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
Jurica Bajić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
6
2.
Deni Jurić
Rudeš
4
3.
Vinko Petković
Hrvatski Dragovoljac
4
4.
Antonio Repić
NK Solin
4
5.
Mate Bajić
HNK Cibalia
3
6.
Jakov Blagaić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
3
7.
Nino Brcković
Međimurje
3
8.
Dragan Juranović
Dubrava Tim Kabel
3
9.
Luka Juričić
Šibenik s.d.d.
3
10.
Ivan Novoselec
Međimurje
3
11.
Lazar Vujanić
Sesvete
3
12.
Mijo Šabić
Nogometni klub Croatia
3
13.
Stjepan Šimičić
Međimurje
3
14.
Prince Obeng Ampem
Šibenik s.d.d.
2
15.
Nikola Burić
Rudeš
2
16.
Marko Dabro
BSK
2
17.
Miroslav Iličić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
2
18.
Mario Jelavić
NK Solin
2
19.
Matej Jukić
NK Dugopolje
2
20.
Davor Kukec
Šibenik s.d.d.
2
21.
Michele Šego
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
2
22.
Muhamed Alghoul
Dubrava Tim Kabel
1
23.
Domagoj Babin
Hrvatski Dragovoljac
1
24.
Roko Baturina
GNK Dinamo II
1
25.
Ivan Bosančić
NK Dugopolje
1
26.
Luka Celić
Šibenik s.d.d.
1
27.
Marijo Dučkić
Sesvete
1
28.
Dejan Čabraja
Rudeš
1
29.
Petar Čuić
GNK Dinamo II
1
30.
Kristijan Flego
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
31.
Florian Fumić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
32.
Mihovil Geljić
Sesvete
1
33.
Jakov Gogić
GNK Dinamo II
1
34.
Tomislav Gudelj
Nogometni klub Croatia
1
35.
Tomislav Havojić
Rudeš
1
36.
Dušan Joković
Sesvete
1
37.
Ivan Jovanović
NK Dugopolje
1
38.
Marko Jurić
NK Dugopolje
1
39.
Antonio Kaćunko
NK Solin
1
40.
Gyuhyeong Kim
GNK Dinamo II
1
41.
Ante Kordić
NK Dugopolje
1
42.
Tin Kulenović
Kustošija
1
43.
Valentino Majstorović
Hrvatski Dragovoljac
1
44.
Duje Manenica
Rudeš
1
45.
Ivan Markota
NK Dugopolje
1
46.
Vedran Mesec
Sesvete
1
47.
Mateo Monjac
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
48.
Dominik Mulac
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
49.
Luka Nakić
Hrvatski Dragovoljac
1
50.
Duje Ninčević
NK Solin
1
51.
Jurica Pršir
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1
52.
Nikola Rak
Šibenik s.d.d.
1
53.
Josip Rakić
NK Dugopolje
1
54.
Ivan Rodić
NK Dugopolje
1
55.
Dino Skorup
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1
56.
Antonio Stupar
HNK Cibalia
1
57.
Tin Andre Tolić
Dubrava Tim Kabel
1
58.
Marko Vranjković
Sesvete
1
59.
Stipe Vulikić
NK Solin
1
60.
Leon Šipoš
GNK Dinamo II
1
61.
Marko Šlogar
Kustošija
1
62.
Grga Štimac
Kustošija
1
63.
Mihovil Šutalo
Dubrava Tim Kabel
1
64.
Filip Šušković Jakopac
Kustošija
1
65.
Marko Žuljević
BSK
1
66.
Ante Ćapin
Nogometni klub Croatia
1
67.
Drago Ćorić
BSK
1
68.
Matej Ćosić
Sesvete
1