NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Lista strijelaca

 
Ime i prezime
Klub
Broj zgoditaka
1.
Deni Jurić
Rudeš
9
2.
Jurica Bajić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
7
3.
Jakov Blagaić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
7
4.
Marko Dabro
BSK
7
5.
Matej Jukić
NK Dugopolje
7
6.
Luka Juričić
Šibenik s.d.d.
7
7.
Vinko Petković
Hrvatski Dragovoljac
7
8.
Mijo Šabić
Nogometni klub Croatia
7
9.
Mihovil Geljić
Sesvete
6
10.
Dragan Juranović
Dubrava Tim Kabel
6
11.
Stjepan Šimičić
Međimurje
6
12.
Mate Bajić
HNK Cibalia
5
13.
Roko Baturina
GNK Dinamo II
5
14.
Tomislav Havojić
Rudeš
5
15.
Davor Kukec
Šibenik s.d.d.
5
16.
Mateo Monjac
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
5
17.
Marin Mudražija
Dubrava Tim Kabel
5
18.
Ivan Novoselec
Međimurje
5
19.
Prince Obeng Ampem
Šibenik s.d.d.
4
20.
Nino Brcković
Međimurje
4
21.
Tomislav Gudelj
Nogometni klub Croatia
4
22.
Mario Jelavić
NK Solin
4
23.
Ante Kordić
NK Dugopolje
4
24.
Jurica Pršir
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
4
25.
Antonio Repić
NK Solin
4
26.
Ivan Rodić
NK Dugopolje
4
27.
Mario Cetina
Hrvatski Dragovoljac
3
28.
Ivan Ikić
Međimurje
3
29.
Miroslav Iličić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
3
30.
Kruno Ivančić
Međimurje
3
31.
Marko Vranjković
Sesvete
3
32.
Lazar Vujanić
Sesvete
3
33.
Michele Šego
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
3
34.
Martin Šlogar
Kustošija
3
35.
Ivan Bosančić
NK Dugopolje
2
36.
Ivan Božić
Hrvatski Dragovoljac
2
37.
Bernard Bulbwa
NK Dugopolje
2
38.
Nikola Burić
Rudeš
2
39.
Ivan Čalušić
Nogometni klub Croatia
2
40.
Edin Fatić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
2
41.
Bartol Franjić
GNK Dinamo II
2
42.
Bojan Gvozdenović
BSK
2
43.
Krešimir Kovačević
Kustošija
2
44.
Tomislav Krizmanić
GNK Dinamo II
2
45.
Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski
Nogometni klub Croatia
2
46.
Matija Malekinušić
Sesvete
2
47.
Vedran Mesec
Sesvete
2
48.
Robert Mišković
GNK Dinamo II
2
49.
Dominik Mulac
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
2
50.
Luka Nakić
Hrvatski Dragovoljac
2
51.
Josip Serdarušić
Nogometni klub Croatia
2
52.
Ivan Smolčić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
2
53.
Tin Andre Tolić
Dubrava Tim Kabel
2
54.
Leon Šipoš
GNK Dinamo II
2
55.
Grga Štimac
Kustošija
2
56.
Mihovil Šutalo
Dubrava Tim Kabel
2
57.
Marko Žuljević
BSK
2
58.
Ante Ćapin
Nogometni klub Croatia
2
59.
Muhamed Alghoul
Dubrava Tim Kabel
1
60.
Seth Amoateng
Rudeš
1
61.
Silvio Anočić
HNK Cibalia
1
62.
Domagoj Babin
Hrvatski Dragovoljac
1
63.
Jakov Bašić
NK Dugopolje
1
64.
Karlo Bilić
Šibenik s.d.d.
1
65.
Ivan Blatančić
BSK
1
66.
Luka Celić
Šibenik s.d.d.
1
67.
Jan Doležal
Hrvatski Dragovoljac
1
68.
Marijo Dučkić
Sesvete
1
69.
Dejan Čabraja
Rudeš
1
70.
Igor Čerina
NK Dugopolje
1
71.
Marko Čolić
Dubrava Tim Kabel
1
72.
Emanuel Črnko
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
73.
Petar Čuić
GNK Dinamo II
1
74.
Kristijan Flego
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
75.
Florian Fumić
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
76.
Ivan Galić
HNK Cibalia
1
77.
Vedran Gerc
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919
1
78.
Jakov Gogić
GNK Dinamo II
1
79.
Mario Goić
Sesvete
1
80.
Leo Hajdinjak
Međimurje
1
81.
Josip-Domagoj Hranilović
Međimurje
1
82.
Roko Ivanković
Kustošija
1
83.
Dušan Joković
Sesvete
1
84.
Ivan Jovanović
NK Dugopolje
1
85.
Filip Jovičević
GNK Dinamo II
1
86.
Igor Jugović
Kustošija
1
87.
Marko Jurić
NK Dugopolje
1
88.
Antonio Kaćunko
NK Solin
1
89.
Gyuhyeong Kim
GNK Dinamo II
1
90.
Filip Kosić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1
91.
Tin Kulenović
Kustošija
1
92.
Ivor Ljubanović
Kustošija
1
93.
Antonio Majcenić
Sesvete
1
94.
Valentino Majstorović
Hrvatski Dragovoljac
1
95.
Duje Manenica
Rudeš
1
96.
Ivan Markota
NK Dugopolje
1
97.
Leonard Mesarić
Rudeš
1
98.
Mario Mornar
NK Solin
1
99.
Duje Ninčević
NK Solin
1
100.
Mislav Pezo
NK Solin
1
101.
Nebojša Popović
BSK
1
102.
Marko Radas
Rudeš
1
103.
Nikola Rak
Šibenik s.d.d.
1
104.
Josip Rakić
NK Dugopolje
1
105.
Stjepan Salapić
HNK Cibalia
1
106.
Dino Skorup
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1
107.
Antonio Stupar
HNK Cibalia
1
108.
Bruno Sunagić
Sesvete
1
109.
Mateo Tomić
NK Solin
1
110.
Mario Veljača
NK Solin
1
111.
Stipe Vulikić
NK Solin
1
112.
Vlatko Šimunac
NK Solin
1
113.
Nikola Šiško
Hrvatski Dragovoljac
1
114.
Marko Šlogar
Kustošija
1
115.
Dario Špikić
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d
1
116.
Marijan Šuto
Nogometni klub Croatia
1
117.
Filip Šušković Jakopac
Kustošija
1
118.
Drago Ćorić
BSK
1
119.
Matej Ćosić
Sesvete
1
120.
Mario Ćurić
Šibenik s.d.d.
1
121.
Ivan Đaković
Kustošija
1