NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Lista sudaca Druge HNL

                          A lista                                                   B lista

Tomislav BiondaZaprešićIvan AntunovićVelika Gorica
Ante BundovićBjelovarIgor BabićOrahovica
Andrej BuriloOsijekBranko BacingerVaraždin
Josip DugandžićKominMarko BalenRijeka
Matej HorvatZagrebVedran BarkićDugo Selo
Lukša KlaićKonavleIvan BatušićCvetković
Mišo KrešićDominik BenkovićZaprešić
Tino KrečakVelika GoricaDiego BiljuhMarčana
Dario KulušićŠibenikSabina BolićZagreb
Domagoj KurtovićOsijekVesna BudimirPodstrana
Hrvoje KurtovićOsijekŽeljko BučarDuga Resa
Marko LinićRijekaMarko CestarićSisak
Zdenko LovrićĐakovoToni Dadić
Josip LučićVinkovciSiniša FajfarićVaraždin
Marino MajstrovićSplitDeni GrofelnikValpovo
Ivan MatićOsijekNeven GulinŠibenik
Vlatko MlinarićSisakNeven GulinŠibenik
Dino PapakŠibenikMarko GvozdanovićJastrebarsko
Teo PavićSplitIvan JanićIlok
Goran PečarićZagrebVedran JelenčićKastav
Denis PlantosarDardaIvan JovićZagreb
Jakov TitlićHrvaceAnte JurićSplit
Ivan ŽupanBjelovarMario JurićOsijek
Ante ČulinaDarko JurčevićCetingrad
Ante ČuljakZagrebLukša KlaićKonavle
Ivan ČužićVelika GoricaDino KnezOsijek
  Dario KolarevićZagreb
  Patrik KolarićStrahoninec
  Patrik KolarićStrahoninec
  Damir KraljevićZadar
  Mario LončarČačinci
  Anto MarićZagreb
  Igor MarićSisak
  Ivana MartinčićKoprivnica
  Hrvoje MađarićVrsar
  Ivan MihaljVelika Gorica
  Branimir NimacBenkovac
  Luka PajićRijeka
  Matej PavićSplit
  Dražen PejićVukovar
  Hrvoje PerkovRijeka
  Miodrag PlantakKriževci
  Ivica RadoševićGospić
  Marin RožmanRijeka
  Filip SinkovićLepajci
  Zvonimir SinovčićNovigrad
  Dalibor TotićĐakovo
  Emir TrkljaPetrinja
  Martin TurčinTuhelj
  Mile VarivodaZagreb
  Vice Vidović Split
  Dejan VukovićZagreb
  Edvin ZobecStrahoninec
  Antonio ŠkobićOsijek
  Hrvoje ĆatipovićSplit
  Marin ĆosićBjelovar
  Mateo ČalićMarčana