NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00


28.02.
Sesvete - Međimurje 15:00
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Rudeš - Kustošija 15:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

21.02.2020.

Rezultati utakmica 17. kola Druge HNL


HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ koja se igra 22.02.2020. (subota) s početkom u 13,00 sati.

GNK DINAMO II svoje utakmice kao domaćin u proljetnom dijelu sezone igrati će na stadionu "Zagreb" u Kranjčevićevoj.

Petak (21.02.2020.
---------------------
DUBRAVA TIM KABEL - CIBALIA š.d.d. => 2 - 1

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2


Subota (22.02.2020.)
-------------------------
KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - RUDEŠ => 3 - 3

DINAMO II - ORIJENT 1919 => 2 - 2

SOLIN - SESVETE => 3 - 1


Nedjelja (23.02.2020.)
--------------------------
CROATIA - DUGOPOLJE =>

BSK - OSIJEK II s.d.d. =>

Ostale novosti

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).