NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

27.09.2017.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL


HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - GORICA koja se igra 1.10.2017. (nedjelja) s početkom u 15.00 sati.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

06.10.2017.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - VARAŽDIN igra se 10.10.2017.g. (utorak) s početkom u 15.30 sati.
Sve ostale utakmice se igraju u srijedu s početkom u 15.30 sati osim utakmice ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja počinje u 17.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

03.10.2017.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 7.10.2017.g.(subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice LUČKO - SESVETE koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

29.09.2017.

Rezultati 9. kola Druga HNL

Subota
--------

SOLIN - VARAŽDIN => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 1 - 2


Nedjelja
---------

HAJDUK II - GORICA => 1 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0

DINAMO II - NOVIGRAD => 1 - 0

28.09.2017.

Zamjena domaćinstva utakmice Varaždin - Dugopolje (10. kolo)

Došlo je do zamjene domaćinstva prvenstvene utakmice 10. kola Druge HNL između Varaždina i Dugopolja koja se je trebala odigrati 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati na stadionu u Varaždinu.

Utakmica DUGOPOLJE – VARAŽDIN igrati će se na stadionu u Dugopolju također 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati.

Do promjene domaćinstva došlo je zbog odigravanja utakmica reprezentacije Hrvatske U-21 na stadionu u Varaždinu Hrvatska – Bjelorusija (5.10.2017.) i Hrvatska – Češka (9.10.2017.).

Zbog toga što "A" reprezentacija Hrvatske igra u petak protiv Finske sve utakmice 10. kola igraju se 7.10.2017.g. (subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice Lučko - Sesvete koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

27.09.2017.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Srijeda
--------
VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

DUGOPOLJE - DINAMO II => 1 - 1

NOVIGRAD - SESVETE => 2 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 1 - 1

LUČKO - HAJDUK II => 2 - 2

GORICA - SOLIN => 2 - 0

24.09.2017.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL

Sve utakmice 8. kola igraju se 27.09.2017. (srijeda) s početkom u 16.00 sati.
HNTV će prenositi utakmicu GORICA - SOLIN.