NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

28.09.2017.

Zamjena domaćinstva utakmice Varaždin - Dugopolje (10. kolo)


Došlo je do zamjene domaćinstva prvenstvene utakmice 10. kola Druge HNL između Varaždina i Dugopolja koja se je trebala odigrati 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati na stadionu u Varaždinu.

Utakmica DUGOPOLJE – VARAŽDIN igrati će se na stadionu u Dugopolju također 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati.

Do promjene domaćinstva došlo je zbog odigravanja utakmica reprezentacije Hrvatske U-21 na stadionu u Varaždinu Hrvatska – Bjelorusija (5.10.2017.) i Hrvatska – Češka (9.10.2017.).

Zbog toga što "A" reprezentacija Hrvatske igra u petak protiv Finske sve utakmice 10. kola igraju se 7.10.2017.g. (subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice Lučko - Sesvete koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

Ostale novosti

07.11.2017.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV će preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s početkom u 13.30 sati.

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARAŽDIN => 3 - 2

KUSTOŠIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

30.10.2017.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

Utakmicu SOLIN - DUGOPOLJE prenosi HNTV s početkom u 13.00 sati.

28.10.2017.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Subota
--------
VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2

NOVIGRAD - LUČKO => 0 - 0

DUGOPOLJE - GORICA => 1 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 1 - 2

SESVETE - KUSTOŠIJA => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 1 - 1

24.10.2017.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

DINAMO II - HAJDUK II igraju u nedjelju s početkom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

19.10.2017.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Petak (20.10.2017.)
------------------------
GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 1


Subota (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 1 - 0

SOLIN - DINAMO II => 0 - 3

LUČKO - DUGOPOLJE => 0 - 0


Nedjelja (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 1