#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

06.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL


Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - VARADIN igra se 10.10.2017.g. (utorak) s poetkom u 15.30 sati.
Sve ostale utakmice se igraju u srijedu s poetkom u 15.30 sati osim utakmice IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja poinje u 17.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

06.10.2017.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Subota
--------
DUGOPOLJE - VARADIN => 1 - 1

NOVIGRAD - IBENIK s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

LUKO - SESVETE => 2 - 0

GORICA - KUSTOIJA => 1 - 0

SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

03.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 7.10.2017.g.(subota) s poetkom u 15.30 sati osim utakmice LUKO - SESVETE koja poinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

29.09.2017.

Rezultati 9. kola Druga HNL

Subota
--------

SOLIN - VARADIN => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

IBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 1 - 2


Nedjelja
---------

HAJDUK II - GORICA => 1 - 1

KUSTOIJA - LUKO => 0 - 0

DINAMO II - NOVIGRAD => 1 - 0

28.09.2017.

Zamjena domainstva utakmice Varadin - Dugopolje (10. kolo)

Dolo je do zamjene domainstva prvenstvene utakmice 10. kola Druge HNL izmeu Varadina i Dugopolja koja se je trebala odigrati 7.10.2017. g. s poetkom u 15.30 sati na stadionu u Varadinu.

Utakmica DUGOPOLJE – VARADIN igrati e se na stadionu u Dugopolju takoer 7.10.2017. g. s poetkom u 15.30 sati.

Do promjene domainstva dolo je zbog odigravanja utakmica reprezentacije Hrvatske U-21 na stadionu u Varadinu Hrvatska – Bjelorusija (5.10.2017.) i Hrvatska – eka (9.10.2017.).

Zbog toga to "A" reprezentacija Hrvatske igra u petak protiv Finske sve utakmice 10. kola igraju se 7.10.2017.g. (subota) s poetkom u 15.30 sati osim utakmice Luko - Sesvete koja poinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

27.09.2017.

Raspored slubenih osoba za 9. kolo Druge HNL

HNTV e prenositi utakmicu HAJDUK II - GORICA koja se igra 1.10.2017. (nedjelja) s poetkom u 15.00 sati.

27.09.2017.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Srijeda
--------
VARADIN - IBENIK s.d.d. => 0 - 0

DUGOPOLJE - DINAMO II => 1 - 1

NOVIGRAD - SESVETE => 2 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOIJA => 1 - 1

LUKO - HAJDUK II => 2 - 2

GORICA - SOLIN => 2 - 0