#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

06.10.2017.

Rezultati 10. kola Druge HNL


Subota
--------
DUGOPOLJE - VARADIN => 1 - 1

NOVIGRAD - IBENIK s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

LUKO - SESVETE => 2 - 0

GORICA - KUSTOIJA => 1 - 0

SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

Ostale novosti

19.10.2017.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Petak (20.10.2017.)
------------------------
GORICA - IBENIK s.d.d. => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 1


Subota (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
KUSTOIJA - VARADIN => 1 - 0

SOLIN - DINAMO II => 0 - 3

LUKO - DUGOPOLJE => 0 - 0


Nedjelja (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 1

17.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 13. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD koja se igra 20.10.2017. (petak) s poetkom u 15.00 sati.

12.10.2017.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Subota
-------
VARADIN - NOVIGRAD => 0 - 0

DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

IBENIK s.d.d. - LUKO => 0 - 0

SESVETE - SOLIN => 0 - 1

KUSTOIJA - HAJDUK II => 1 - 0


Nedjelja
--------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

10.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 12. kolo Druge HNL

Utakmica DINAMO II - GORICA igra se 15.10.2017.g. (nedjelja) s poekom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV dok se ostale utakmice 12. kola igraju u subotu s poetkom u 15.00 sati.

10.10.2017.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Utorak (10.10.2017.)
--------
HAJDUK II - VARADIN => 0 - 2


Srijeda (11.10.2017.)
--------
KUSTOIJA - SOLIN => 1 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 0

DINAMO II - LUKO => 3 - 0

DUGOPOLJE - NOVIGRAD => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

06.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 11. kolo Druge HNL

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - VARADIN igra se 10.10.2017.g. (utorak) s poetkom u 15.30 sati.
Sve ostale utakmice se igraju u srijedu s poetkom u 15.30 sati osim utakmice IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja poinje u 17.00 sati uz izravni prijenos HNTV.