#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

24.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 14. kolo Druge HNL.


DINAMO II - HAJDUK II igraju u nedjelju s poetkom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

Raspored slubenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

14.11.2017.

Raspored slubenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 17. kola igraju se u subotu.
HNTV e prenositi utakmicu KUSTOIJA - DUGOPOLJE koja poinje u 13.00 sati.

10.11.2017.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GORICA => 1 - 0


Subota
---------
VARADIN - LUKO => 1 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - KUSTOIJA => 1 - 0

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => Igra se 22.11.2017.g.

07.11.2017.

Raspored slubenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV e preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s poetkom u 13.30 sati.

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARADIN => 3 - 2

KUSTOIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - IBENIK s.d.d. => 0 - 1

30.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

Utakmicu SOLIN - DUGOPOLJE prenosi HNTV s poetkom u 13.00 sati.

28.10.2017.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Subota
--------
VARADIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2

NOVIGRAD - LUKO => 0 - 0

DUGOPOLJE - GORICA => 1 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 1 - 2

SESVETE - KUSTOIJA => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - SOLIN => 1 - 1