NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

28.10.2017.

Rezultati 14. kola Druge HNL


Subota
--------
VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2

NOVIGRAD - LUČKO => 0 - 0

DUGOPOLJE - GORICA => 1 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 1 - 2

SESVETE - KUSTOŠIJA => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 1 - 1

Ostale novosti

14.05.2017.

Rezultati 31. kola Druge HNL.

Nedjelja
----------

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 0

SOLIN - RUDEŠ => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 2 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 1

ZAGREB - LUČKO => 0 - 1

DUGOPOLJE - IMOTSKI => 1 - 1

09.05.2017.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 31. kola igraju se u nedjelju.

08.05.2017.

OBAVIJEST KLUBOVIMA

28.04.2017.

Rezultati 30. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - GORICA => 1 - 0


Subota
--------
NOVIGRAD - SOLIN => 0 - 0

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

IMOTSKI - ZAGREB => 0 - 1


Nedjelja
--------
RUDEŠ - DUGOPOLJE =>. 1 - 0

DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

25.04.2017.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL.

U petak igraju SESVETE - GORICA s početkom u 16,00 sati uz prijenos na HNTV.

21.04.2017.

Rezultati 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - DINAMO II => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - IMOTSKI => 4 - 0

DUGOPOLJE - ZAGREB => 3 - 1

Nedjelja
---------
SOLIN - SESVETE => 1 - 0

RUDEŠ - NOVIGRAD => 2 - 0