GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Gorica HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko Novigrad NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin
18.11.
Kustošija - NK Dugopolje 2:1
Sesvete - Šibenik s.d.d. 2:2
HNK Gorica - Lučko 1:1
GNK Dinamo II - NK 'Varaždin' Varaždin 1:2
NK Solin - Hrv. Dragovoljac 4:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Novigrad 5:1


25.11.
NK 'Varaždin' Varaždin - HNK Gorica 13:00
NK Dugopolje - Sesvete 13:30
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:30
Lučko - NK Solin 13:30
Novigrad - Kustošija 13:30
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 13:30
Novosti

...


Ostale novosti

10.10.2017.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL

Utakmica DINAMO II - GORICA igra se 15.10.2017.g. (nedjelja) s počekom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV dok se ostale utakmice 12. kola igraju u subotu s početkom u 15.00 sati.

10.10.2017.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Utorak (10.10.2017.)
--------
HAJDUK II - VARAŽDIN => 0 - 2


Srijeda (11.10.2017.)
--------
KUSTOŠIJA - SOLIN => 1 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 0

DINAMO II - LUČKO => 3 - 0

DUGOPOLJE - NOVIGRAD => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

06.10.2017.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Subota
--------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 1

NOVIGRAD - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

LUČKO - SESVETE => 2 - 0

GORICA - KUSTOŠIJA => 1 - 0

SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

06.10.2017.

Raspored službenih osoba za 11. kolo Druge HNL

Dogovorom klubova utakmica HAJDUK II - VARAŽDIN igra se 10.10.2017.g. (utorak) s početkom u 15.30 sati.
Sve ostale utakmice se igraju u srijedu s početkom u 15.30 sati osim utakmice ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja počinje u 17.00 sati uz izravni prijenos HNTV.

03.10.2017.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 7.10.2017.g.(subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice LUČKO - SESVETE koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

29.09.2017.

Rezultati 9. kola Druga HNL

Subota
--------

SOLIN - VARAŽDIN => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 1 - 2


Nedjelja
---------

HAJDUK II - GORICA => 1 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0

DINAMO II - NOVIGRAD => 1 - 0