NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
09.11.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 0:1
Sesvete - Kustošija 3:0
10.11.
Šibenik s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 2:0
NK Solin - Zadar s.d.d. 2:2
Lučko - NK Dugopolje 1:1
Međimurje - Osijek 2:1
11.11.
BSK - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2


17.11.
Zadar s.d.d. - Međimurje 13:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Lučko 13:30
NK Dugopolje - NK Solin 13:30
Osijek - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - BSK 13:30
NK 'Varaždin' Varaždin - Sesvete 13:30
GNK Dinamo II - Šibenik s.d.d. 13:30
Novosti

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL


Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARAŽDIN => 3 - 2

KUSTOŠIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

Ostale novosti

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0