NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
09.11.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 0:1
Sesvete - Kustošija 3:0
10.11.
Šibenik s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 2:0
NK Solin - Zadar s.d.d. 2:2
Lučko - NK Dugopolje 1:1
Međimurje - Osijek 2:1
11.11.
BSK - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2


17.11.
Zadar s.d.d. - Međimurje 13:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Lučko 13:30
NK Dugopolje - NK Solin 13:30
Osijek - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - BSK 13:30
NK 'Varaždin' Varaždin - Sesvete 13:30
GNK Dinamo II - Šibenik s.d.d. 13:30
Novosti

07.11.2017.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.


HNTV će preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s početkom u 13.30 sati.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 1

VARAŽDIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.

09.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 31. kola Druge HNL

Srijeda
---------

LUČKO - VARAŽDIN => 2 - 3

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

GORICA - DUGOPOLJE => 2 - 1

SOLIN - HAJDUK II => 0 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 3

07.05.2018.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu LUČKO - VARAŽDIN s početkom u 16.00 sati.

04.05.2018.

Rezultati 30. kola Druge HNL

Subota (5.05.2018.)
------------------------

KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2

VARAŽDIN - DINAMO II => 2 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

HAJDUK II - LUČKO => 3 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 3 - 2