#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

11.12.2017.

IZVJEE DRUGE HNL ZA JESEN 2017. G.


Izvješe Druge HNL za jesenski dio natjecanja 2017./2018.g. => jesen 2017.

Ostale novosti

12.04.2018.

Rezultati 27. kola Druge HNL

Petak
-------

IBENIK s.d.d. - SOLIN => 2 - 0


Subota
---------

GORICA - NOVIGRAD => 1 - 0

SESVETE - VARADIN => 0 - 2

LUKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 3


Nedjelja
----------

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 1 - 3

DINAMO II - KUSTOIJA => 4 - 0

10.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 27. kolo Druge HNL.

HNTV izravno prenosi utakmicu DUGOPOLJE - HAJDUK II koja se igra u nedjelju s poetkom u 15.00 sati.

07.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 26. kola Druge HNL

Subota
---------

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 1 - 2

KUSTOIJA - GORICA => 1 - 2

NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 3 - 0

HAJDUK II - SESVETE => 0 - 1

VARADIN - IBENIK s.d.d. => 4 - 3

SOLIN - LUKO => 0 - 0

04.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 26. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu KUSTOIJA - GORICA s poetkom u 15.00 sati.

03.04.2018.

Rezultati 25. kola Druge HNL

Utorak (03.04.2018.)
--------------------------

DINAMO II - SOLIN => 2 - 1

GORICA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

DUGOPOLJE - KUSTOIJA => 2 - 2

SESVETE - NOVIGRAD => 5 - 0

IBENIK s.d.d. - LUKO => 3 - 0

VARADIN - HAJDUK II => 0 - 1

28.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

Sve utakmice igraju se 3.04.2018. (utorak) s poetkom u 16.30 sati.
HNTV e prenositi utakmicu VARADIN - HAJDUK II koja poinje u 18.00 sati.