NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

26.02.2018.

Odgoda nastavka natjecanja Druge HNL


Odgoda početka natjecanja u Drugo HNL.

Ostale novosti

17.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge HNL

Subota
----------
VARAŽDIN - HAJDUK II => 2 - 2

SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1


Nedjelja
------------
NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 2


Utorak
-----------

GORICA - SESVETE => 1 - 0

LUČKO - DINAMO II => 1 - 1

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

09.03.2018.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s početkom u 15.00 sati.

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.