NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.


Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.

Raspored službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

09.03.2018.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s početkom u 15.00 sati.

24.01.2018.

Poziv klubovima Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se u četvrtak 1.02.2018.g. s početkom u 13.00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a, Sesvete, Vladimira Vidrića 12.

02.12.2017.

Rezultati odigranih utakmica 19. kola

Subota
---------
Šibenik s.d.d. - Varaždin => 2 - 1

Dinamo II - Dugopolje => 4 - 0

Sesvete - Novigrad => 2 - 1

Kustošija - Hrvatski dragovoljac => 1 - 1

Solin - Gorica=> 0 - 0


Nedjelja
----------

Hajduk II - Lučko => 0 - 2

28.11.2017.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

U posljednjem jesenskom kolu HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II – LUČKO koja se igra u nedjelju s početkom u 13.00 sati, a ostale utakmice igraju se u subotu s početkom u 13.30 sati.