NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
09.11.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 0:1
Sesvete - Kustošija 3:0
10.11.
Šibenik s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 2:0
NK Solin - Zadar s.d.d. 2:2
Lučko - NK Dugopolje 1:1
Međimurje - Osijek 2:1
11.11.
BSK - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2


17.11.
NK 'Varaždin' Varaždin - Sesvete 13:30
Osijek - Hrv. Dragovoljac 13:30
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Lučko 13:30
NK Dugopolje - NK Solin 13:30
GNK Dinamo II - Šibenik s.d.d. 13:30
Zadar s.d.d. - Međimurje 13:30
Kustošija - BSK 13:30
Novosti

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL


SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

Ostale novosti

17.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge HNL

Subota
----------
VARAŽDIN - HAJDUK II => 2 - 2

SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1


Nedjelja
------------
NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 2


Utorak
-----------

GORICA - SESVETE => 1 - 0

LUČKO - DINAMO II => 1 - 1

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

09.03.2018.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s početkom u 15.00 sati.

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.