NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
14.09.
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 1:1
Osijek - Lučko 0:0
Međimurje - Sesvete 1:1
15.09.
NK Solin - Kustošija 1:0
Zadar s.d.d. - BSK 1:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 4:2
16.09.
GNK Dinamo II - NK Dugopolje 3:0


21.09.
Sesvete - Hrv. Dragovoljac 16:00
Kustošija - NK 'Varaždin' Varaždin 16:30
Šibenik s.d.d. - NK Solin 18:00
23.09.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - GNK Dinamo II 14:30
BSK - Međimurje 16:30
Lučko - Zadar s.d.d. 16:30
NK Dugopolje - Osijek 16:30
Novosti

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL


SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

Ostale novosti

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.

24.01.2018.

Poziv klubovima Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se u četvrtak 1.02.2018.g. s početkom u 13.00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a, Sesvete, Vladimira Vidrića 12.

02.12.2017.

Rezultati odigranih utakmica 19. kola

Subota
---------
Šibenik s.d.d. - Varaždin => 2 - 1

Dinamo II - Dugopolje => 4 - 0

Sesvete - Novigrad => 2 - 1

Kustošija - Hrvatski dragovoljac => 1 - 1

Solin - Gorica=> 0 - 0


Nedjelja
----------

Hajduk II - Lučko => 0 - 2

28.11.2017.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

U posljednjem jesenskom kolu HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II – LUČKO koja se igra u nedjelju s početkom u 13.00 sati, a ostale utakmice igraju se u subotu s početkom u 13.30 sati.