#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

14.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 22. kolo Druge HNL.


Raspored slubenih osoba za 22. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

23.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 24. kolo Druge HNL

Sve utakmice igraju se 28.03.2018.g. (SRIJEDA) s poetkom u 16.30 sati.
HNTV e prenositi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE koja pinje u 16.00 sati.

21.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 23. kola igraju se u subotu 24.03.2018.g. s poetkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja poinje u 15.00 sati.

21.03.2018.

Raspored utakmica Drugog dijela natjecanja Druge HNL

Nakon 22. kola radi se novi Berger za Drugi dio natjecanja OD 23. - 33. kola Druge HNL.

17.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge HNL

Subota
----------
VARADIN - HAJDUK II => 2 - 2

SOLIN - KUSTOIJA => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - IBENIK s.d.d. => 1 - 1


Nedjelja
------------
NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 2


Utorak
-----------

GORICA - SESVETE => 1 - 0

LUKO - DINAMO II => 1 - 1

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARADIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUKO => 2 - 0

KUSTOIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARADIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - IBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUKO - KUSTOIJA => 2 - 1