NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 3:0
BSK - Osijek II s.d.d. 0:1


28.02.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
Sesvete - Međimurje 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Rudeš - Kustošija 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

21.03.2018.

Raspored utakmica Drugog dijela natjecanja Druge HNL


Nakon 22. kola radi se novi Berger za Drugi dio natjecanja OD 23. - 33. kola Druge HNL.

Raspored utakmica za Drugi dio - Treći krug natjecanja u Drugoj HNL.

Ostale novosti

26.10.2018.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Petak
———-
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 1 - 0

MEĐIMURJE - VARAŽDIN => 0 - 2


Subota
--------
ZADAR s.d.d. - DINAMO II => 1 - 3

ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II => 2 - 1


Nedjelja
---------
SOLIN - OSIJEK II s.d.d. => 0 - 1

BSK - LUČKO => 1 - 0

23.10.2018.

Raspored službenih osoba za 10. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 27.10.2018. (subota) s početkom u 13,00 sati.

18.10.2018.

Rezultati 9. kola Druge HNL

Subota (20.10.2018.)
---------
KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE => 2 - 1

LUČKO - SESVETE =>. 1 - 0

VARAŽDIN - ZADAR s.d.d. => 2 - 2


Nedjelja (21.10.2018.)
----------
BSK - SOLIN => 1 - 1

HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

DINAMO II - OSIJEK IIs.d.d. => 4 - 1

16.10.2018.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL.

Zbog kvalifikacijskog turnira reprezentacije U-17 na stadionu u Dugopolju utakmica DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. igrati će se 24.11.2018.g. (subota) s početkom u 13,30 sati.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - MEĐIMURJE koja se igra 20.10.2018. (subota) u 13,00 sati.

11.10.2018.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Subota // 13.10.2018.
----------
SOLIN - DINAMO II => 1 - 1

OSIJEK II s.d.d. - VARAŽDIN => 3 - 0

MEĐIMURJE - HAJDUK II => 1 - 4

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 3 - 0

SESVETE - BSK => 1 - 0



Nedjelja // 14.10.2018.
----------
ZADAR s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0

09.10.2018.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO koja se igra 13.10.2018. (subota) s početkom u 15,00 sati.