#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

21.03.2018.

Raspored utakmica Drugog dijela natjecanja Druge HNL


Nakon 22. kola radi se novi Berger za Drugi dio natjecanja OD 23. - 33. kola Druge HNL.

Raspored utakmica za Drugi dio - Trei krug natjecanja u Drugoj HNL.

Ostale novosti

02.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 30. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

27.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - VARADIN => 4 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

LUKO - NOVIGRAD => 1 - 0

SOLIN - KUSTOIJA => 2 - 4

IBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 2

24.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 29. kolo Druge HNL.

U ovom kolu HNTV preonosi dvije utakmice Druge HNL i to:

Subota (28.04.2018.)
---------
GORICA - VARADIN s poetkom u 14,30 sati


Nedjelja (29.04.2018.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II s poetkom u 15,00 sati.

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - IBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARADIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOIJA - LUKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

17.04.2018.

Raspored slubenih osoba za 28. kolo Druge HNL.

Dogovorom klubova utakmica:
SESVETE - IBENIK s.d.d. igra se 20.04.2018. (petak)
HAJDUK II - GORICA igra se 23.04.2018. (ponedjeljak)

HNTV prenosi utakmicu VARADIN - DUGOPOLJE koja se igra 21.04.2018. (subota) u 17.00 sati.