NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

21.03.2018.

Raspored utakmica Drugog dijela natjecanja Druge HNL


Nakon 22. kola radi se novi Berger za Drugi dio natjecanja OD 23. - 33. kola Druge HNL.

Raspored utakmica za Drugi dio - Treći krug natjecanja u Drugoj HNL.

Ostale novosti

23.03.2018.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL

Sve utakmice igraju se 28.03.2018.g. (SRIJEDA) s početkom u 16.30 sati.
HNTV će prenositi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE koja pčinje u 16.00 sati.

21.03.2018.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 23. kola igraju se u subotu 24.03.2018.g. s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja počinje u 15.00 sati.

17.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge HNL

Subota
----------
VARAŽDIN - HAJDUK II => 2 - 2

SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1


Nedjelja
------------
NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 2


Utorak
-----------

GORICA - SESVETE => 1 - 0

LUČKO - DINAMO II => 1 - 1

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1