NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 13:00
NK Solin - Sesvete 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

21.03.2018.

Raspored utakmica Drugog dijela natjecanja Druge HNL


Nakon 22. kola radi se novi Berger za Drugi dio natjecanja OD 23. - 33. kola Druge HNL.

Raspored utakmica za Drugi dio - Treći krug natjecanja u Drugoj HNL.

Ostale novosti

19.10.2017.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Petak (20.10.2017.)
------------------------
GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 1


Subota (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 1 - 0

SOLIN - DINAMO II => 0 - 3

LUČKO - DUGOPOLJE => 0 - 0


Nedjelja (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 1

17.10.2017.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD koja se igra 20.10.2017. (petak) s početkom u 15.00 sati.

12.10.2017.

Rezultati 12. kola Druge HNL

Subota
-------
VARAŽDIN - NOVIGRAD => 0 - 0

DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - LUČKO => 0 - 0

SESVETE - SOLIN => 0 - 1

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 0


Nedjelja
--------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

10.10.2017.

Raspored službenih osoba za 12. kolo Druge HNL

Utakmica DINAMO II - GORICA igra se 15.10.2017.g. (nedjelja) s počekom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV dok se ostale utakmice 12. kola igraju u subotu s početkom u 15.00 sati.

10.10.2017.

Rezultati 11. kola Druge HNL

Utorak (10.10.2017.)
--------
HAJDUK II - VARAŽDIN => 0 - 2


Srijeda (11.10.2017.)
--------
KUSTOŠIJA - SOLIN => 1 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 0

DINAMO II - LUČKO => 3 - 0

DUGOPOLJE - NOVIGRAD => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

06.10.2017.

Rezultati 10. kola Druge HNL

Subota
--------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 1

NOVIGRAD - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DINAMO II => 0 - 0

LUČKO - SESVETE => 2 - 0

GORICA - KUSTOŠIJA => 1 - 0

SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0