#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

28.03.2018.

Rezultati 24. kola Druge HNL


Srijeda (28.03.2018.)
__________________

LUKO - DINAMO II => 0 - 1

SOLIN - GORICA => 1 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

KUSTOIJA - SESVETE => 4 - 0

NOVIGRAD - VARADIN => 0 - 1

HAJDUK II - IBENIK s.d.d. => 2 - 0

Ostale novosti

21.03.2018.

Raspored utakmica Drugog dijela natjecanja Druge HNL

Nakon 22. kola radi se novi Berger za Drugi dio natjecanja OD 23. - 33. kola Druge HNL.

17.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 22. kola Druge HNL

Subota
----------
VARADIN - HAJDUK II => 2 - 2

SOLIN - KUSTOIJA => 1 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - IBENIK s.d.d. => 1 - 1


Nedjelja
------------
NOVIGRAD - DUGOPOLJE => 1 - 2


Utorak
-----------

GORICA - SESVETE => 1 - 0

LUKO - DINAMO II => 1 - 1

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARADIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUKO => 2 - 0

KUSTOIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARADIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - IBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUKO - KUSTOIJA => 2 - 1

09.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s poetkom u 15.00 sati.