NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

28.03.2018.

Rezultati 24. kola Druge HNL


Srijeda (28.03.2018.)
__________________

LUČKO - DINAMO II => 0 - 1

SOLIN - GORICA => 1 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 1 - 2

KUSTOŠIJA - SESVETE => 4 - 0

NOVIGRAD - VARAŽDIN => 0 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

Ostale novosti

29.09.2017.

Rezultati 9. kola Druga HNL

Subota
--------

SOLIN - VARAŽDIN => 0 - 0

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 1 - 2


Nedjelja
---------

HAJDUK II - GORICA => 1 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0

DINAMO II - NOVIGRAD => 1 - 0

28.09.2017.

Zamjena domaćinstva utakmice Varaždin - Dugopolje (10. kolo)

Došlo je do zamjene domaćinstva prvenstvene utakmice 10. kola Druge HNL između Varaždina i Dugopolja koja se je trebala odigrati 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati na stadionu u Varaždinu.

Utakmica DUGOPOLJE – VARAŽDIN igrati će se na stadionu u Dugopolju također 7.10.2017. g. s početkom u 15.30 sati.

Do promjene domaćinstva došlo je zbog odigravanja utakmica reprezentacije Hrvatske U-21 na stadionu u Varaždinu Hrvatska – Bjelorusija (5.10.2017.) i Hrvatska – Češka (9.10.2017.).

Zbog toga što "A" reprezentacija Hrvatske igra u petak protiv Finske sve utakmice 10. kola igraju se 7.10.2017.g. (subota) s početkom u 15.30 sati osim utakmice Lučko - Sesvete koja počinje u 15.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

27.09.2017.

Raspored službenih osoba za 9. kolo Druge HNL

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - GORICA koja se igra 1.10.2017. (nedjelja) s početkom u 15.00 sati.

27.09.2017.

Rezultati 8. kola Druge HNL

Srijeda
--------
VARAŽDIN - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

DUGOPOLJE - DINAMO II => 1 - 1

NOVIGRAD - SESVETE => 2 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - KUSTOŠIJA => 1 - 1

LUČKO - HAJDUK II => 2 - 2

GORICA - SOLIN => 2 - 0

24.09.2017.

Raspored službenih osoba za 8. kolo Druge HNL

Sve utakmice 8. kola igraju se 27.09.2017. (srijeda) s početkom u 16.00 sati.
HNTV će prenositi utakmicu GORICA - SOLIN.

22.09.2017.

Rezultati 7. kola Druge HNL

Petak
-------
HAJDUK II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 1 - 2

SOLIN - LUČKO => 0 - 1

KUSTOŠIJA - NOVIGRAD => 0 - 1

SESVETE - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja
----------
DINAMO II - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 1