#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

28.03.2018.

Raspored slubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.


Sve utakmice igraju se 3.04.2018. (utorak) s poetkom u 16.30 sati.
HNTV e prenositi utakmicu VARADIN - HAJDUK II koja poinje u 18.00 sati.

Raspored skubenih osoba za 25. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - IBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRADIN - LUKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARADIN => 0 - 1

LUKO - KUSTOIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

IBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajedniki seminar delegata Prve i Druge HNL odrati e se 04.09.2018. (utorak) s poetkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored slubenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s poetkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doi e nakon to HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.