NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
20.10.
Kustošija - Međimurje 2:1
Lučko - Sesvete 1:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Zadar s.d.d. 2:2
21.10.
BSK - NK Solin 1:1
GNK Dinamo II - Osijek 4:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Hrv. Dragovoljac 1:0
24.11.
NK Dugopolje - Šibenik s.d.d. 13:30


26.10.
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 15:00
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Međimurje - NK 'Varaždin' Varaždin 17:30
27.10.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Zadar s.d.d. - GNK Dinamo II 15:00
28.10.
BSK - Lučko 15:00
NK Solin - Osijek 15:00
Novosti

10.04.2018.

Raspored službenih osoba za 27. kolo Druge HNL.


HNTV izravno prenosi utakmicu DUGOPOLJE - HAJDUK II koja se igra u nedjelju s početkom u 15.00 sati.

Raspored službenih osoba za 27. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

20.05.2018.

Veliki uspjeh Domagoja Drožđeka (NK "Varaždin")

Najbolji strijelac Druge HNL u sezoni 2017. / 2018. je DOMAGOJ DROŽĐEK iz NK “Varaždin“ sa 16 zgoditaka, a Kristijan Lovrić iz NK „Kustošija“ je prvi pratitelj s 13. postignutih zgoditaka.

Također prema izboru dugoligaških trenera Domagoj Drožđek proglašen je i za najboljeg igrača Druge HNL.

Čestitke najboljem igrači i strijelcu Druge HNL Domagoju Drožđeku.

20.05.2018.

Završeno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.

Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

Čestitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu želimo im puno športskog uspjeha slijedeće sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARAŽDIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Treće HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Treće HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.

19.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 33. kola Druge HNL

Subota (19.05.2018.)
-------------------------
LUČKO - DUGOPOLJE => 2 - 0

SOLIN - SESVETE => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 2


Nedjelja (20.05.2018.)
--------------------------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

16.05.2018.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL.

Igra se zadnje kolo Druge HNL.
Sve utakmice koje se igraju 19.05.2018. (subota) počinju u 14.30 sati, a HNTV će izravno prenositi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD dok će se sa ostalih terena povremeno uključivati.

HNTV će izravno prenositi utakmicu DINAMO II - GORICA koja se igra 20.05.2018. (nedjelja) s početkom u 17.30 sati.

14.05.2018.

Raspored utakmica 33. kola Druge HNL

HNTV će u 33. kolu (zadnje kolo) Druge HNL izravno prenositi dvije utakmice.
Šibenik s.d.d. - Novigrad u subotu s početkom u 14.30 sati.
Dinamo II - Gorica u nedjelju s početkom u 17.30 sati.

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 1

VARAŽDIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1