NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
20.10.
Kustošija - Međimurje 2:1
Lučko - Sesvete 1:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Zadar s.d.d. 2:2
21.10.
BSK - NK Solin 1:1
GNK Dinamo II - Osijek 4:1
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Hrv. Dragovoljac 1:0
24.11.
NK Dugopolje - Šibenik s.d.d. 13:30


26.10.
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 15:00
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Međimurje - NK 'Varaždin' Varaždin 17:30
27.10.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Zadar s.d.d. - GNK Dinamo II 15:00
28.10.
BSK - Lučko 15:00
NK Solin - Osijek 15:00
Novosti

10.04.2018.

Raspored službenih osoba za 27. kolo Druge HNL.


HNTV izravno prenosi utakmicu DUGOPOLJE - HAJDUK II koja se igra u nedjelju s početkom u 15.00 sati.

Raspored službenih osoba za 27. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

09.03.2018.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s početkom u 15.00 sati.

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.

24.01.2018.

Poziv klubovima Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se u četvrtak 1.02.2018.g. s početkom u 13.00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a, Sesvete, Vladimira Vidrića 12.