NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

12.04.2018.

Rezultati 27. kola Druge HNL


Petak
-------

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 2 - 0


Subota
---------

GORICA - NOVIGRAD => 1 - 0

SESVETE - VARAŽDIN => 0 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 3


Nedjelja
----------

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 1 - 3

DINAMO II - KUSTOŠIJA => 4 - 0

Ostale novosti

24.01.2018.

Poziv klubovima Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se u četvrtak 1.02.2018.g. s početkom u 13.00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a, Sesvete, Vladimira Vidrića 12.

02.12.2017.

Rezultati odigranih utakmica 19. kola

Subota
---------
Šibenik s.d.d. - Varaždin => 2 - 1

Dinamo II - Dugopolje => 4 - 0

Sesvete - Novigrad => 2 - 1

Kustošija - Hrvatski dragovoljac => 1 - 1

Solin - Gorica=> 0 - 0


Nedjelja
----------

Hajduk II - Lučko => 0 - 2

28.11.2017.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

U posljednjem jesenskom kolu HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II – LUČKO koja se igra u nedjelju s početkom u 13.00 sati, a ostale utakmice igraju se u subotu s početkom u 13.30 sati.

24.11.2017.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Subota
---------

VARAŽDIN - GORICA => 3 - 0

LUČKO - SOLIN => 1 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC- HAJDUK II => 1 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. -DINAMO II => 0 - 0