#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

16.04.2018.

Raspored utakmica i delegata za 29. - 31. kolo Druge HNL.


Raspored utakmica i delegata za 29. - 31. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

20.05.2018.

Zavreno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.

Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

estitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu elimo im puno portskog uspjeha slijedee sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARADIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih portskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Tree HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama lanka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Tree HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domain prve utakmice odreuje se drijebom.

drijeb e se odrati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s poetkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadia 2.

Nakon odranog drijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi e se satnica poetaka utakmica.

19.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 33. kola Druge HNL

Subota (19.05.2018.)
-------------------------
LUKO - DUGOPOLJE => 2 - 0

SOLIN - SESVETE => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARADIN => 0 - 1

KUSTOIJA - HAJDUK II => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 2


Nedjelja (20.05.2018.)
--------------------------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

16.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 33. kolo Druge HNL.

Igra se zadnje kolo Druge HNL.
Sve utakmice koje se igraju 19.05.2018. (subota) poinju u 14.30 sati, a HNTV e izravno prenositi utakmicu IBENIK s.d.d. - NOVIGRAD dok e se sa ostalih terena povremeno ukljuivati.

HNTV e izravno prenositi utakmicu DINAMO II - GORICA koja se igra 20.05.2018. (nedjelja) s poetkom u 17.30 sati.

14.05.2018.

Raspored utakmica 33. kola Druge HNL

HNTV e u 33. kolu (zadnje kolo) Druge HNL izravno prenositi dvije utakmice.
ibenik s.d.d. - Novigrad u subotu s poetkom u 14.30 sati.
Dinamo II - Gorica u nedjelju s poetkom u 17.30 sati.

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL

Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUKO => 2 - 1

VARADIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - IBENIK s.d.d. => 1 - 1

09.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s poetkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - IBENIK s.d.d. s poetkom u 17.30 sati.