NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 15:00
NK Solin - Sesvete 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL


Petak
-------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOŠIJA - LUČKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

Ostale novosti

24.01.2018.

Poziv klubovima Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se u četvrtak 1.02.2018.g. s početkom u 13.00 sati u prostorijama Nogometne akademije HNS-a, Sesvete, Vladimira Vidrića 12.

02.12.2017.

Rezultati odigranih utakmica 19. kola

Subota
---------
Šibenik s.d.d. - Varaždin => 2 - 1

Dinamo II - Dugopolje => 4 - 0

Sesvete - Novigrad => 2 - 1

Kustošija - Hrvatski dragovoljac => 1 - 1

Solin - Gorica=> 0 - 0


Nedjelja
----------

Hajduk II - Lučko => 0 - 2

28.11.2017.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

U posljednjem jesenskom kolu HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II – LUČKO koja se igra u nedjelju s početkom u 13.00 sati, a ostale utakmice igraju se u subotu s početkom u 13.30 sati.

24.11.2017.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Subota
---------

VARAŽDIN - GORICA => 3 - 0

LUČKO - SOLIN => 1 - 3

HRVATSKI DRAGOVOLJAC- HAJDUK II => 1 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. -DINAMO II => 0 - 0