NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
04.12.
Osijek II s.d.d. - GNK Dinamo II 0:1
07.12.
HNK Cibalia - Sesvete 0:0
Hrv. Dragovoljac - NK Solin 1:0
Dubrava Tim Kabel - Nogometni klub Croatia 1:0
NK Dugopolje - Kustošija 2:2
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Međimurje 0:2
08.12.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Šibenik s.d.d. 1:0
Rudeš - BSK 1:0


21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 15:00
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 18:00
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 13:00
NK Solin - Sesvete 15:00
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 15:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 15:00
BSK - Osijek II s.d.d. 15:00
Novosti

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL


HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

Ostale novosti

25.09.2018.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu OSIJEK II s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 30.09.2018. (nedjelja) s početkom u 14.00 sati.

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL

Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0