#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

02.05.2018.

Raspored slubenih osoba za 30. kolo Druge HNL


HNTV prenosi utakmicu KUSTOIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

Raspored slubenih osoba za 30. kolo Druge HNL

Ostale novosti

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajedniki seminar delegata Prve i Druge HNL odrati e se 04.09.2018. (utorak) s poetkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored slubenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV e prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s poetkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doi e nakon to HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL odrati e se 19.07.2018.g. (etvrtak) u akovcu.

22.05.2018.

Odreeni domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL

Izvueni su domaini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARADIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s poetkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARADIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varadinu s poetkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno e prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s poetkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s poetkom u 17.00 sati.