NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
06.03.
Međimurje - NK Solin 1:1
07.03.
Šibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustošija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rudeš 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - Šibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Međimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustošija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rudeš - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL


HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

Ostale novosti

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0

26.04.2019.

Promjena termina odigravanja 26. kola Druge HNL

Odlukom HNS-a došlo je do promjene odigravanja 26. kola Druge HNL (zadnje kolo).
Utakmice 26. kola igrati će se 25.05.2019.g. (subota) zbog toga što se utakmice zadnjeg kola Prve HNL igraju 26.05.2019. (nedjelja).

23.04.2019.

Raspored službenih osoba za 22. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA koja se igra 26.04.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

19.04.2019.

Rezultati 21. kola Druge HNL

Petak (19.04.2019)
----------
BSK - SESVETE => 0 - 3


Subota (20.04.2019.)
----------
VARAŽDIN - OSIJEK II => 2 - 0
KUSTOŠIJA - ZADAR s.d.d. => 0 - 0

Utorak (23.04.2019.)
-----------
DINAMO II - SOLIN => 1 - 1
HAJDUK II - MEĐIMURJE => 2 - 1
LUČKO - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1
DUGOPOLJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1

18.04.2019.

Odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL

Pred 300 gledatelja odigrana je utakmica 17. kola Druge HNL između NK DUGOPOLJE – GNK DINAMO II koja je završila pobjedom domaćina s 1 - 0.

16.04.2019.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Prema kalendaru natjecanja 21. kolo igra se 23.04.2019. (utorak) ali dogovorom klubova neke utakmice se igraju u drugom terminu i u drugo vrijeme.
HNTV prenosi utakmicu LUČKO – ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 23.04.2019. (utorak) s početkom u 15,30 sati.