NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
19.04.
BSK - Sesvete 0:3
20.04.
Kustošija - Zadar s.d.d. 0:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Osijek 2:0
23.04.
GNK Dinamo II - NK Solin 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 14:30
Lučko - Šibenik s.d.d. 15:30
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 16:30


26.04.
Sesvete - Lučko 17:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:00
Međimurje - Kustošija 20:00
27.04.
Osijek - GNK Dinamo II 17:00
NK Solin - BSK 17:00
Šibenik s.d.d. - NK Dugopolje 17:00
Zadar s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 17:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

05.04.2019.

Rezultati 19. kola Druge HNL

Petak (05.04.2019.)
---------------------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0

Subota (06.04.2019.)
----------------------
VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 1
KUSTOŠIJA -DINAMO II => 1- 0
DUGOPOLJE - ZADAR s.d.d. => 1 - 0
LUČKO - MEĐIMURJE => 0 - 0

Nedjelja (07.04.2019.)
-------------------------
BSK - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 0

Ponedjeljak (08.04.2019.)
------------------------------
HAJDUK II - OSIJEK II => 3 - 1

02.04.2019.

Raspored službenih osoba za 19. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 5.04.2019. (petak) s početkom u 16.30 sati.

30.03.2019.

Rezultati 18. kola Druge HNL

Petak (29.03.2019.)
------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 1 - 3
MEĐIMURJE - BSK => 1 - 0

Subota (30.03.2019.)
--------
SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1
ZADAR s.d.d. - LUČKO => 2 - 1
OSIJEK II - DUGOPOLJE => 4 - 0
VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 2 - 1

Nedjelja (31.03.2019.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 0

26.03.2019.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu DINAMO II - HAJDUK II koja se igra 31.03.2019. (nedjelja) s početkom u 13,00 sati.

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1