NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:4
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 1:1
Sesvete - Šibenik s.d.d. 0:1
NK Solin - BSK 1:0
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 1:1
Međimurje - GNK Dinamo II 2:1
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30


27.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:00
28.09.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Rudeš 14:30
Kustošija - Sesvete 16:00
NK Dugopolje - Osijek II s.d.d. 16:00
Šibenik s.d.d. - NK Solin 16:00
29.09.
Nogometni klub Croatia - Hrv. Dragovoljac 16:00
BSK - Međimurje 16:00
GNK Dinamo II - HNK Cibalia 16:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0