NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

27.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 4 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

LUČKO - NOVIGRAD => 1 - 0

SOLIN - KUSTOŠIJA => 2 - 4

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 2

24.04.2018.

Raspored službenih osoba za 29. kolo Druge HNL.

U ovom kolu HNTV preonosi dvije utakmice Druge HNL i to:

Subota (28.04.2018.)
---------
GORICA - VARAŽDIN s početkom u 14,30 sati


Nedjelja (29.04.2018.)
---------
DINAMO II - HAJDUK II s početkom u 15,00 sati.

20.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 28. kola Druge HNL

Petak
-------
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 1 - 0


Subota
---------
NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 2 - 0

KUSTOŠIJA - LUČKO => 1 - 0


Ponedjeljak
--------------

HAJDUK II - GORICA => 4 - 1

17.04.2018.

Raspored službenih osoba za 28. kolo Druge HNL.

Dogovorom klubova utakmica:
SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. igra se 20.04.2018. (petak)
HAJDUK II - GORICA igra se 23.04.2018. (ponedjeljak)

HNTV prenosi utakmicu VARAŽDIN - DUGOPOLJE koja se igra 21.04.2018. (subota) u 17.00 sati.