NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 2:2
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2
BSK - Sesvete 1:2
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 0:1
Međimurje - HNK Cibalia 3:0
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 2:0
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00


21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 14:30
Sesvete - Šibenik s.d.d. 16:30
NK Solin - BSK 16:30
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 16:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 16:30
Međimurje - GNK Dinamo II 19:00
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARAŽDIN => 3 - 2

KUSTOŠIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1

30.10.2017.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

Utakmicu SOLIN - DUGOPOLJE prenosi HNTV s početkom u 13.00 sati.

28.10.2017.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Subota
--------
VARAŽDIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2

NOVIGRAD - LUČKO => 0 - 0

DUGOPOLJE - GORICA => 1 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 1 - 2

SESVETE - KUSTOŠIJA => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 1 - 1

24.10.2017.

Raspored službenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

DINAMO II - HAJDUK II igraju u nedjelju s početkom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

19.10.2017.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Petak (20.10.2017.)
------------------------
GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 1


Subota (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 1 - 0

SOLIN - DINAMO II => 0 - 3

LUČKO - DUGOPOLJE => 0 - 0


Nedjelja (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 1

17.10.2017.

Raspored službenih osoba za 13. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD koja se igra 20.10.2017. (petak) s početkom u 15.00 sati.