NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

30.08.2017.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Srijeda
--------

LUČKO - NOVIGRAD => 0 - 2

GORICA - DUGOPOLJE => 2 - 1

SOLIN - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 1

KUSTOŠIJA - SESVETE => 0 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 1 -2

HAJDUK II - DINAMO II => 0 - 1

25.08.2017.

Raspored službenih osoba za 03. kolo

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra u 20:00 sati.
NK "Kustošija" svoje domaćinske utakmice igra na stadionu NK "Rudeš".

25.08.2017.

Rezultati 2. kola Druge HNL

Petak
------

SESVETE - HAJDUK II => 2 - 1


Subota
---------

DINAMO II - SOLIN => 1 - 0

DUGOPOLJE - LUČKO => 1 - 0

NOVIGRAD - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

VARAŽDIN - KUSTOŠIJA => 1 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - GORICA => 1 - 2

22.08.2017.

Raspored službenih osoba za 2. kolo Druge HNL

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - HAJDUK koja se igra u petak 25.08.2017. u 17:00 sati

18.08.2017.

Rezultati 1. kola Druge HNL

Petak
-------
GORICA - DINAMO II => 0 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - DUGOPOLJE => 3 - 3


Subota
--------
NOVIGRAD - VARAŽDIN => 1 - 1

LUČKO - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

SOLIN - SESVETE => 4 - 2


Nedjelja
---------
HAJDUK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 0

16.08.2017.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL

Seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 31.08.2017.g. (četvrtak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije ("Sava centar").