#ostanidoma

NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kusto�ija NK Me�imurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rude� NK Sesvete NK Solin HNK �ibenik s.d.d.
06.03.
Meimurje - NK Solin 1:1
07.03.
ibenik s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Kustoija - Osijek II s.d.d. 2:2
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - Dubrava Tim Kabel 1:2
NK Dugopolje - HNK Cibalia 0:0
08.03.
GNK Dinamo II - Sesvete 1:2
Nogometni klub Croatia - Rude 1:0
BSK - Hrv. Dragovoljac 2:0


13.03.
Sesvete - BSK 15:30
Hrv. Dragovoljac - ibenik s.d.d. 15:30
14.03.
HNK Cibalia - Meimurje 15:30
NK Solin - GNK Dinamo II 15:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Kustoija 15:30
Osijek II s.d.d. - Nogometni klub Croatia 15:30
15.03.
Rude - Dubrava Tim Kabel 13:00
16.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk .d.d - NK Dugopolje 15:30
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

07.11.2017.

Raspored slubenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV e preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s poetkom u 13.30 sati.

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARADIN => 3 - 2

KUSTOIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - IBENIK s.d.d. => 0 - 1

30.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

Utakmicu SOLIN - DUGOPOLJE prenosi HNTV s poetkom u 13.00 sati.

28.10.2017.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Subota
--------
VARADIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 2

NOVIGRAD - LUKO => 0 - 0

DUGOPOLJE - GORICA => 1 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 1 - 2

SESVETE - KUSTOIJA => 2 - 0

IBENIK s.d.d. - SOLIN => 1 - 1

24.10.2017.

Raspored slubenih osoba za 14. kolo Druge HNL.

DINAMO II - HAJDUK II igraju u nedjelju s poetkom u 13.00 sati uz izravni prijenos na HNTV.

19.10.2017.

Rezultati 13. kola Druge HNL

Petak (20.10.2017.)
------------------------
GORICA - IBENIK s.d.d. => 1 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - NOVIGRAD => 2 - 1


Subota (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
KUSTOIJA - VARADIN => 1 - 0

SOLIN - DINAMO II => 0 - 3

LUKO - DUGOPOLJE => 0 - 0


Nedjelja (21.10.2017.) u 15.00 sati
----------------------------------------
HAJDUK II - SESVETE => 1 - 1