NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
19.04.
BSK - Sesvete 0:3
20.04.
Kustošija - Zadar s.d.d. 0:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Osijek 2:0
23.04.
GNK Dinamo II - NK Solin 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 14:30
Lučko - Šibenik s.d.d. 15:30
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 16:30


26.04.
Sesvete - Lučko 17:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:00
Međimurje - Kustošija 20:00
27.04.
Osijek - GNK Dinamo II 17:00
NK Solin - BSK 17:00
Šibenik s.d.d. - NK Dugopolje 17:00
Zadar s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 17:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

02.10.2018.

Raspored službenih osoba za 7. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu VARAŽDIN - DINAMO II koja se igra 6.10.2018. (subota) s početkom u 17.00 sati.

28.09.2018.

Rezultati 6. kola Druge HNL

Petak (28.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - BSK => 1 - 0


Subota (29.09.2018.)
-----------
DINAMO II - KUSTOŠIJA => 0 - 2

SOLIN - VARAŽDIN => 1 - 2

ZADAR s.d.d. - DUGOPOLJE => 3 - 1

MEĐIMURJE - LUČKO => 1 - 0


Nedjelja (30.09.2018.)
-----------
OSIJEK s.d.d. II - HAJDUK II => 3 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

25.09.2018.

Raspored službenih osoba za 6. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu OSIJEK II s.d.d. - HAJDUK II koja se igra 30.09.2018. (nedjelja) s početkom u 14.00 sati.

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL

Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0