NK BSK GNK Dinamo II NK Dugopolje HNK Hajduk Š.D.D. NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Lučko NK Međimurje NK Osijek NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik NK Varaždin NK Zadar
19.04.
BSK - Sesvete 0:3
20.04.
Kustošija - Zadar s.d.d. 0:0
NK 'Varaždin' Varaždin - Osijek 2:0
23.04.
GNK Dinamo II - NK Solin 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 14:30
Lučko - Šibenik s.d.d. 15:30
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 16:30


26.04.
Sesvete - Lučko 17:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 17:00
Međimurje - Kustošija 20:00
27.04.
Osijek - GNK Dinamo II 17:00
NK Solin - BSK 17:00
Šibenik s.d.d. - NK Dugopolje 17:00
Zadar s.d.d. - NK 'Varaždin' Varaždin 17:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored delegata 32. - 33. kolo Druge HNL


Raspored utakmica i delegata za 32. - 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s početkom u 17.30 sati.

20.07.2018.

Raspored utakmica Druge HNL za 2018./2019.

Naprevljen je raspored utakmica Druge HNL za natjecateljsku sezonu 2018./2019. godinu.
Do promjene satnice doći će nakon što HNTV uskaldi prijenos utakmica Prve HNL.

10.07.2018.

PLENUM klubova Druge HNL

Plenum klubova Druge HNL održati će se 19.07.2018.g. (četvrtak) u Čakovcu.

22.05.2018.

Određeni domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za Prvu i Drugu HNL

Izvučeni su domaćini prvih kvalifikacijskih utakmica za ostanak – popunu Prve i Druge HNL.


PRVA HNL
------------

Prva kvalifikacijska utakmica NK „ISTRA 1961“ – NK „VARAŽDIN“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Puli s početkom u 19.00 sati

Druga kvalifikacijska utakmica NK „VARAŽDIN“ - NK „ISTRA 1961“ igra se 2.06.2018. (subota) u Varaždinu s početkom u 19.00 sati

Obje utakmice izravno će prenositi HNTV.



DRUGA HNL
----------------

Prva kvalifikacijska utakmica RNK „SPLIT s.d.d.“ – NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ igra se 30.05.2018. (srijeda) u Splitu s početkom u 17.00 sati.

Druga kvalifikacijska utakmica NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ – RNK „SPLIT s.d.d.“ igra se 2.06.2018. (subota) u Zagrebu s početkom u 17.00 sati.