NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
05.10.
Šibenik s.d.d. - GNK Dinamo II 2:1
NK Dugopolje - Hrv. Dragovoljac 2:1
Kustošija - Međimurje 0:0
Dubrava Tim Kabel - Sesvete 0:2
06.10.
BSK - HNK Cibalia 1:1
Rudeš - Osijek II s.d.d. 1:0
Nogometni klub Croatia - NK Solin 2:1
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 0:2


18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 15:00
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 15:00
Međimurje - Nogometni klub Croatia 18:00
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 13:00
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 15:00
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 15:00
20.10.
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.


Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

10.05.2019.

Rezultati utakmica 24. kola Druge HNL

Petak (10.05.2019.)
--------
SESVETE - HAJDUK II => 4 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

MEĐIMURJE - DINAMO II => 1 - 1


Subota (11.05.2019.)
-----------
ZADAR s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 2 - 1


Nedjelja (12.05.2019.)
------------
SOLIN - LUČKO => 3 - 0

BSK - DUGOPOLJE => 17.00 sati

07.05.2019.

Raspored službenih osoba za 24. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu SOLIN - LUČKO koja se igra 12.05.2019. (nedjelja) s početkom u 16.30 sati.

06.05.2019.

Obavijest o licenciranju trenera za sezonu 2019./2020.

Obavijest Nogometne akademije o licenciranju trenera Prve i Druge HNL za novu natjecateljsku sezonu 2019./2020. godine.

03.05.2019.

Rezultati 23. kola Druge HNL

Petak (03.05.2019.)
-------
KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1


Subota (04.05.2019.)
---------
OSIJEK II - SOLIN => 0 - 0

DUGOPOLJE - SESVETE => 1 - 1

LUČKO - BSK => 2 - 3

VARAŽDIN - MEĐIMURJE => 19,00 sati


Nedjelja (05.05.2019.)
----------
DINAMO II - ZADAR s.d.d. => 2 - 1

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0

02.05.2019.

Raspored službenih osoba za 23. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra 3.05.2019. (petak) s početkom u 16.00 sati.

26.04.2019.

Rezultati 22. kola Druge HNL

Petak (26.04.2019.)
------------
SESVETE - LUČKO => 3 - 1
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - HAJDUK II => 0 - 1
MEĐIMURJE - KUSTOŠIJA => 1 - 1

Subota (27.04.2019)
-----------
SOLIN - BSK => 2 - 2
ŠIBENIK s.d.d. - DUGOPOLJE => 0 - 1
ZADAR - VARAŽDIN => 3 - 0

Nedjelja (28.04.2019.)
-------------
OSIJEK II s.d.d. - DINAMO II => 3 - 0