NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 2:2
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 2:2
BSK - Sesvete 1:2
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 1:2
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 0:1
Međimurje - HNK Cibalia 3:0
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 2:0
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00


21.09.
HNK Cibalia - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 14:30
Sesvete - Šibenik s.d.d. 16:30
NK Solin - BSK 16:30
Hrv. Dragovoljac - Kustošija 16:30
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Nogometni klub Croatia 16:30
Međimurje - GNK Dinamo II 19:00
22.09.
Osijek II s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 16:30
Rudeš - NK Dugopolje 16:30
Novosti

09.05.2018.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.


Hajduk II - Hrvatski dragovoljac igraju 13.05.2018. (nedjelja) u Dugopolju s početkom u 15.30 sati.
HNTV prenosi utakmicu GORICA - ŠIBENIK s.d.d. s početkom u 17.30 sati.

Raspored službenih osoba za 32. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

19.03.2019.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu HAJDUK II - VARAŽDIN koja se igra 22.03.2019. (petak) s početkom u 15.00 sati.

Utakmica DUGOPOLJE - DINAMO II odgođena je za 18.04.2019. (četvrtak) zbog toga što reprezentacija U-19 ima Elitno kolo kvalifikacija za EURO, a dio turnira igra se na stadionu u Dugopolju.

15.03.2019.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak (15.03.209.)
______

MEĐIMURJE - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 0


Subota (16.03.2019.)
_______

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0- 0

ZADAR s.d.d. - SESVETE => 2 - 0

OSIJEK II s.d.d - BSK => 1 - 1

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0


Nedjelja (17.03.2019.)
_________

DINAMO II - LUČKO => 2 - 0

HAJDUK II - KUSTOŠIJA => 1 - 1

12.03.2019.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu MEĐIMURJE -ŠIBENIK s.d.d. koja se igra 15.03.2019. (petak) s početkom u 20.00 sati.

08.03.2019.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Petak (8.03.2019.)
--------------------
SESVETE - OSIJEK II => 3 - 1

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - MEĐIMURJE => 3 - 0


Subota (9.03.2019.)
-----------------------
DUGOPOLJE - KUSTOŠIJA => 1 - 0

LUČKO - VARAŽDIN => 1 - 0

ŠIBENIK - ZADAR s.d.d.=> 5 - 0


Nedjelja (10.03.2019)
-----------------------
HAJDUK II -SOLIN => 1 - 1

BSK - DINAMO II => 2 - 0

05.03.2019.

Raspored službenih osoba za 15. kolo Druge HNL.

HNTV prijenosi utakmicu HRVATSKI DRAGOVOLJAC – MEĐIMURJE koja se igra 8.03.2019. (petak) s početkom u 15.30 sati.

01.03.2019.

Rezultati 14. kola Druge HNL

Petak
-------
OSIJEK II s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 0

Subota
---------
SOLIN - MEĐIMURJE => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 0 - 1

VARAŽDIN - BSK => 2 - 1

KUSTOŠIJA - LUČKO => 0 - 0


Nedjelja
----------
HAJDUK II - DUGOPOLJE => 0 - 2

DINAMO II - SESVETE => 0 - 0