NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

11.05.2018.

Rezultati 32. kola Druge HNL


Subota (12.05.2018)
--------------------------

DUGOPOLJE - DINAMO II => 2 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 1

VARAŽDIN - SOLIN => 6 - 0

NOVIGRAD - KUSTOŠIJA => 0 - 1


Nedjelja (13.05.2018.)
--------------------------
HAJDUK II - HRVATSKLI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

GORICA - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

Ostale novosti

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0

24.08.2018.

Rezultati odigranih utakmica 1. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ZADAR s.d.d. => 3 - 1

SESVETE - DINAMO II => 1 - 2

MEĐIMURJE - SOLIN => 1 - 0

Subota
----------

BSK - VARAŽDIN => 0 - 1

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

DUGOPOLJE - HAJDUK II => 0 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - OSIJEK II => 2 - 2

24.08.2018.

Poziv na seminar delegata Prve i Druge HNL.

Zajednički seminar delegata Prve i Druge HNL održati će se 04.09.2018. (utorak) s početkom u 11.00 sati u prostorijama Nogometne akademije (Sesvete).

21.08.2018.

Raspored službenih osoba za 1. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu SESVETE - DINAMO II koja se igra u petak s početkom u 17.30 sati.