NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 3:0
BSK - Osijek II s.d.d. 0:1


28.02.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
Sesvete - Međimurje 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Rudeš - Kustošija 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

16.05.2018.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL.


Igra se zadnje kolo Druge HNL.
Sve utakmice koje se igraju 19.05.2018. (subota) počinju u 14.30 sati, a HNTV će izravno prenositi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD dok će se sa ostalih terena povremeno uključivati.

HNTV će izravno prenositi utakmicu DINAMO II - GORICA koja se igra 20.05.2018. (nedjelja) s početkom u 17.30 sati.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.

01.09.2018.

Rezultati odigranih utakmica 2. kola Druge HNL

Petak
--------
KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 3 - 2

MEĐIMURJE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

Subota
---------
SOLIN - HAJDUK II => 1 - 0

DINAMO II - BSK => 3 - 1

ZADAR s.d.d. - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 2

VRAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

Nedjelja
----------
OSIJEK II s.d.d. - SESVETE => 1 - 0