NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
21.02.
Dubrava Tim Kabel - HNK Cibalia 2:1
Međimurje - Hrv. Dragovoljac 1:2
22.02.
Šibenik s.d.d. - Rudeš 3:3
NK Solin - Sesvete 3:1
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 2:2
23.02.
Nogometni klub Croatia - NK Dugopolje 3:0
BSK - Osijek II s.d.d. 0:1


28.02.
Hrv. Dragovoljac - GNK Dinamo II 15:00
Sesvete - Međimurje 15:00
29.02.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - BSK 15:00
NK Dugopolje - Dubrava Tim Kabel 15:00
HNK Cibalia - NK Solin 15:00
01.03.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Nogometni klub Croatia 15:00
Rudeš - Kustošija 15:00
Osijek II s.d.d. - Šibenik s.d.d. 15:00
Novosti

16.05.2018.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL.


Igra se zadnje kolo Druge HNL.
Sve utakmice koje se igraju 19.05.2018. (subota) počinju u 14.30 sati, a HNTV će izravno prenositi utakmicu ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD dok će se sa ostalih terena povremeno uključivati.

HNTV će izravno prenositi utakmicu DINAMO II - GORICA koja se igra 20.05.2018. (nedjelja) s početkom u 17.30 sati.

Raspored službenih osoba za 33. kolo Druge HNL.

Ostale novosti

13.03.2018.

Rezultati 21. kola Druge HNL

SRIJEDA
----------

VARAŽDIN - DUGOPOLJE => 1 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 1 - 1

DINAMO II - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 0

SESVETE - LUČKO => 2 - 0

KUSTOŠIJA - GORICA => 1 - 1

HAJDUK II - SOLIN => 1 - 0

10.03.2018.

Rezultati odigranih utakmica 20. kola Druge HNL

Subota
---------

GORICA - HAJDUK II => 3 - 0

VARAŽDIN - SOLIN => 2 - 0

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SESVETE => 2 - 2

NOVIGRAD - DINAMO II => 1 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 0


Nedjelja
-----------

LUČKO - KUSTOŠIJA => 2 - 1

09.03.2018.

Raspored službenih osoba za 21. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 21. kola igraju se u srijedu 14.03.2018.g. s početkom u 15.00 sati.

07.03.2018.

Raspored utakmica i službenih osoba za 20. kolo Druge HNL.

Počinje proljetni dio natjecanja u Drugoj HNL.
Utakmice se igraju subotom u 15.00 sati dok utakmica Gorica - Hajduk II počinje u 13.00 sati uz HNTV prijenos.
Utakmica Lučko - Kustošija dogovorom klubova igra se u nedjelju s početkom u 15.00 sati.