NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
08.11.
Dubrava Tim Kabel - BSK 0:0
09.11.
Kustošija - HNK Cibalia 3:0
NK Dugopolje - GNK Dinamo II 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Hrv. Dragovoljac 0:0
10.11.
Osijek II s.d.d. - Sesvete 1:1
Nogometni klub Croatia - Šibenik s.d.d. 2:0
Rudeš - NK Solin 1:0
11.11.
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Međimurje 0:3


22.11.
Međimurje - Rudeš 17:00
23.11.
GNK Dinamo II - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 13:00
HNK Cibalia - Hrv. Dragovoljac 13:30
Kustošija - Nogometni klub Croatia 13:30
Šibenik s.d.d. - Dubrava Tim Kabel 13:30
Sesvete - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 13:30
NK Solin - Osijek II s.d.d. 13:30
24.11.
BSK - NK Dugopolje 13:30
Novosti

19.05.2018.

Rezultati odigranih utakmica 33. kola Druge HNL


Subota (19.05.2018.)
-------------------------
LUČKO - DUGOPOLJE => 2 - 0

SOLIN - SESVETE => 3 - 2

HRVATSKI DRAGOVOLJAC - VARAŽDIN => 0 - 1

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - NOVIGRAD => 3 - 2


Nedjelja (20.05.2018.)
--------------------------
DINAMO II - GORICA => 1 - 0

Ostale novosti

21.09.2018.

Rezultati 5. kola Druge HNL

Petak (21.09.2018)
--------

SESVETE - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 3 - 1

KUSTOŠIJA - VARAŽDIN => 2 - 1

ŠIBENIK s.d.d. - SOLIN => 3 - 2


Nedjelja (23.09.2018.)
-----------
HAJDUK II - DINAMO II => 2 - 0

BSK - MEĐIMURJE => 3 - 2

LUČKO - ZADAR s.d.d. => 2 - 2

DUGOPOLJE - OSIJEK II s.d.d. => 1 - 0

18.09.2018.

Raspored službenih osoba za 5. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu HAJDUK II - DINAMO II koja se igra 23.0.92018. (nedjelja) s početkom u 14.30 sati.

14.09.2018.

Rezultati 4. kola Druge HNL

Petak (14.09.2018.)
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

OSIJEK II - LUČKO => 0 - 0

MEĐIMURJE - SEVSETE => 1 - 1


Subota (15.09.2018.)
---------
SOLIN - KUSTOŠIJA => 1 - 0

ZADAR s.d.d. - BSK => 1 - 0

VARAŽDIN - HAJDUK II => 4 - 2


Nedjelja (16.09.2018.
-----------
DINAMO II - DUGOPOLJE => 3 - 0

06.09.2018.

Rezultati 3. kola Druge HNL

Petak (7.09.2018.)
---------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - SOLIN => 2 - 2

SESVETE - ZADAR s.d.d. => 3 - 3



Subota (8.09.2018)
-----------
DUGOPOLJE - VARAŽDIN => 1 - 2

ŠIBENIK s.d.d. - MEĐIMURJE => 2 - 2


Nedjelja (9.09.2018.)
-------------
BSK - OSIJEK II s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - HAJDUK II => 1 - 1


Ponedjeljak (10.09.2018.)
--------------
LUČKO - DINAMO II => 1 - 0

04.09.2018.

Raspored službenih osoba za 3. kolo Druge HNL.

HNTV prenosi utakmicu BSK - OSIJEK II s.d.d. koja se igra 9.09.2018. (nedjelja) s početkom u 16.00 sati.