NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
11.09.
Osijek II s.d.d. - Kustošija 2:0
13.09.
Hrv. Dragovoljac - BSK 3:0
Sesvete - GNK Dinamo II 3:0
14.09.
Dubrava Tim Kabel - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:1
NK Solin - Međimurje 3:0
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Šibenik s.d.d. 1:0
HNK Cibalia - NK Dugopolje 0:3
15.09.
Rudeš - Nogometni klub Croatia 16:30


18.09.
Dubrava Tim Kabel - Rudeš 16:00
Kustošija - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 16:30
BSK - Sesvete 16:30
Nogometni klub Croatia - Osijek II s.d.d. 16:30
NK Dugopolje - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 16:30
Međimurje - HNK Cibalia 18:00
Šibenik s.d.d. - Hrv. Dragovoljac 18:00
30.10.
GNK Dinamo II - NK Solin 15:00
Novosti

20.05.2018.

Završeno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.


Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

Čestitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu želimo im puno športskog uspjeha slijedeće sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARAŽDIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Treće HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Treće HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.

Ostale novosti

07.05.2018.

Raspored službenih osoba za 31. kolo Druge HNL.

HNTV će prenositi utakmicu LUČKO - VARAŽDIN s početkom u 16.00 sati.

04.05.2018.

Rezultati 30. kola Druge HNL

Subota (5.05.2018.)
------------------------

KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 2

VARAŽDIN - DINAMO II => 2 - 1

SESVETE - GORICA => 0 - 1

DUGOPOLJE - ŠIBENIK s.d.d. => 1 - 1

HAJDUK II - LUČKO => 3 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 3 - 2

02.05.2018.

Raspored službenih osoba za 30. kolo Druge HNL

HNTV prenosi utakmicu KUSTOŠIJA - HRVATSKI DRAGOVOLJAC koja se igra u 15,00 sati.

27.04.2018.

Rezultati odigranih utakmica 29. kola Druge HNL

Subota
--------
GORICA - VARAŽDIN => 4 - 2

DUGOPOLJE - SESVETE => 0 - 1

LUČKO - NOVIGRAD => 1 - 0

SOLIN - KUSTOŠIJA => 2 - 4

ŠIBENIK s.d.d. - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 2 - 1


Nedjelja
---------
DINAMO II - HAJDUK II => 0 - 2