NK BSK HNK Cibalia NK Croatia Zmijavci GNK Dinamo II NK Dubrava Tim Kabel NK Dugopolje HNK Hajduk II NK Hrvatski Dragovoljac NK Kustošija NK Međimurje NK Orijent 1919 NK Osijek II NK Rudeš NK Sesvete NK Solin HNK Šibenik s.d.d.
18.10.
Sesvete - NK Dugopolje 0:1
Hrv. Dragovoljac - Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d 1:0
Međimurje - Nogometni klub Croatia 0:0
19.10.
Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 - Rudeš 2:0
HNK Cibalia - Osijek II s.d.d. 0:2
NK Solin - Dubrava Tim Kabel 0:2
20.10.
BSK - Šibenik s.d.d. 15:00
GNK Dinamo II - Kustošija 15:00


25.10.
Dubrava Tim Kabel - Međimurje 15:00
26.10.
Kustošija - BSK 15:00
NK Dugopolje - NK Solin 15:00
Šibenik s.d.d. - HNK Cibalia 15:00
Osijek II s.d.d. - Hrvatski nogometni klub Orijent 1919 17:00
27.10.
Nogometni klub Croatia - GNK Dinamo II 13:00
Hrvatski nogometni klub Hajduk š.d.d - Sesvete 14:00
Rudeš - Hrv. Dragovoljac 14:00
Novosti

20.05.2018.

Završeno je prvenstvo Druge HNL sezona 2017. / 2018.


Prvak je HNK „GORICA“ iz Velike Gorice i izravno ulazi u Prvu HNL.

Čestitamo HNK „GORICA“ Velika Gorica na osvojenom prvom mjestu želimo im puno športskog uspjeha slijedeće sezone u Prvoj HNL.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Hrvatski Telekom Prve lige i Druge HNL u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 40. Propozicija natjecanja HT Prve lige, NK „ISTRA 1961“ i NK „VARAŽDIN“ igraju kvalifikacije za ostanak - popunu HT Prve lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.00 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.


Iz Druge HNL izravno ispada NK „NOVIGRAD“.

Na osnovu ostvarenih športskih rezultata u natjecanju Druge HNL i Treće HNL JUG u natjecateljskoj godini 2017./2018., a sukladno odredbama članka 39. Propozicija natjecanja Druge lige (za popunu jednog mjesta kvalifikacije po dvostrukom kup sustavu igraju 11-to plasirani klub Druge HNL i drugoplasirani klub Treće HNL skupine JUG iz prvenstva 2017./2018.), NK „HRVATSKI DRAGOVOLJAC“ i RNK „SPLIT s.d.d“. igraju kvalifikacije za ostanak - popunu Druge lige po dvostrukom kup sustavu.

Prema Kalendaru natjecanja i odluci Natjecateljske komisije HNS-a kvalifikacije se igraju 30.svibnja i 02. lipnja 2018. godine, a domaćin prve utakmice određuje se ždrijebom.

Ždrijeb će se održati u ponedjeljak, 21.05.2018. godine s početkom u 11.30 sati u Zagrebu, u prostorijama HNS-Prve lige, Prolaz Fadila Hadžića 2.

Nakon održanog ždrijeba u dogovoru s ugovornim partnerom za TV prava utvrditi će se satnica početaka utakmica.

Ostale novosti

21.11.2017.

Raspored službenih osoba za 18. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 18. kola igraju se u subotu s početkom u 13.30 sati osim utakmice VARAŽDIN - GORICA koju prenosi HNTV s početkom u 13.00 sati.

17.11.2017.

Rezultati 17. kola Druge HNL

DINAMO II - VARAŽDIN => 1 - 2

SESVETE - ŠIBENIK s.d.d. => 2 - 2

KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE => 2 - 1

HAJDUK II - NOVIGRAD => 5 - 1

SOLIN - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 4 - 1

GORICA - LUČKO => 1 - 1

14.11.2017.

Raspored službenih osoba za 17. kolo Druge HNL.

Sve utakmice 17. kola igraju se u subotu.
HNTV će prenositi utakmicu KUSTOŠIJA - DUGOPOLJE koja počinje u 13.00 sati.

10.11.2017.

Rezultati 16. kola Druge HNL

Petak
--------
HRVATSKI DRAGOVOLJAC - GORICA => 1 - 0


Subota
---------
VARAŽDIN - LUČKO => 1 - 0

NOVIGRAD - SOLIN => 2 - 0

ŠIBENIK s.d.d. - KUSTOŠIJA => 1 - 0

DINAMO II - SESVETE => 0 - 2

DUGOPOLJE - HAJDUK II => Igra se 22.11.2017.g.

07.11.2017.

Raspored službenih osoba za 16. kolo Druge HNL.

HNTV će preonositi utakmicu DINAMO II - SESVETE koja se igra 11.11.2017.g. (subota) s početkom u 13.30 sati.

03.11.2017.

Rezultati 15. kola Druge HNL

Subota (4.11.2017.)
------------------------

SESVETE - VARAŽDIN => 3 - 2

KUSTOŠIJA - DINAMO II => 0 - 1

GORICA - NOVIGRAD => 5 - 2

LUČKO - HRVATSKI DRAGOVOLJAC => 1 - 1

SOLIN - DUGOPOLJE => 0 - 1


Nedjelja (5.11.2017.)
---------------------------

HAJDUK II - ŠIBENIK s.d.d. => 0 - 1